Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak célzottan izometrikus...

Ha csak célzottan izometrikus edzést végeznék, érhetnék el olyan hatást vagy még jobbat, mint a sokismétléses sorozatoknál?

Figyelt kérdés

Mondjuk a kar izmaira végeznék 5-6 izometrikus sorozatot, melyben egy nagyon nagy súlyt tartanék vissza a középső mozgástartományban. Úgy hallottam ez jobban növeli az erőt, mint a hagyományos testépítő edzés.

És ha 30mp-et elér egy izometrikus szett időtartama, akkor a tömeg is nőhet.

Ezért kérdezem tőletek, csak önmagában izometrikus edzéssel is lehetne szép eredményt elérni?

Már 2 év edzésmúlt van hátam mögött.

Előre is köszönöm!


2011. márc. 18. 17:56
 1/4 clint ***** válasza:

igen!!!

Ezt tipikusan erőnövelésre és állóképességjavításra találták ki, de általában az erősembereket ha megnézed nem kis termetüek. Annak idején én is alkalmaztam és jött rám a tömeg is. Azt nem tudom, neked milyen lesz, de semmit nem veszítesz vele ha kipróbálod.

2011. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez kecsegtetően hangzik. :)

És akkor nem kéne szériáznom se, 4x10-12-ők meg ezek. :D

Kipróbálom, hogy 1-2 hónapig csak így edzem a lehető legnagyobb terhelést kitartva.

Vagy időnként bekéne iktatnom hagyományos sorozatokat is?

2011. márc. 18. 18:18
 3/4 clint ***** válasza:

hajrá

egy kreatin kúra is jól jönne mellé

2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Az a baj, régen már egyszer próbáltam kreatint, és csak bevizesedtem tőle, úgy lettem nagyobb, de nem száraz izomban. :(

Napi 1-1.5kg húst simán megeszem + mellé 3 turmix a nap folyamán. :)

Van MSN-ed?

2011. márc. 18. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!