Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ahhoz hogy...

Mit kellene tennem ahhoz hogy nagyobb súly legyek képes kinyomni fekve?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el edzeni, és a hét elején pedig fekve nyomni. A baj az hogy 190 cm magas és 100 kiló feletti vagyok, viszont nem tudok fekve kinyomni csak a rúd súly+ 30 kilót (2x10+2x5) gondolom a rúd súlya 10 kiló, tehát összesen 40 kilót. Ezt a súlyt is csak kb 2x10et. Mit javasolnátok mit és hogyan kellene erősítenem ehhez?

A kérdés második felében az érdekelne hogy a 100% Whey Protein-t (Scitec)a kb 5órától 7ig tartó edzés előtt vagy után javasoljátok? Köszönöm a válaszokat. 18/F


2011. márc. 19. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


A hosszú rúd súlya ~20kg. Ha most kezdtél edzeni, akkor sokat fogsz fejlődni a következő hónapokban. Én is 30-40kilóval kezdtem fekvenyomni.

2011. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


A másodikra meg elfelejtettem...

Mit edzel 2 órán keresztül? Bőven elég 1-1,5 órát edzeni. A fehérjét edzés után igyad szőlőcukorral. Edzés előtt 1-1,5 órával komplex szénhidrát+fehérje (pl csirke rizs)

A kajálásodat viszont tedd rendbe, hogy még jobban fejlődj.

2011. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, két órában benne van a bemelegítés, meg ilyenek.. Úgy akartam írni hogy annyit vagyok a konditeremben.

Köszönöm a válaszaidat. Étrendemet igyekszek rendbe tenni, leginkább csirkét eszek rizzsel, zöldségekkel.

2011. márc. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!