Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szerelhető bordásfal...

Hogyan szerelhető bordásfal egy szoba falára?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam akkor volt bordásfalam, de a szüleim levették mikor 7 éves lettem. Most 16/L vagyok és nagyon kellene egy bordásfal, csak nem tudom hogyan tudnám őket meggyőzni! Nehéz felszerelni az ilyesmit ? Csúfítani fogja a falat vagy valami ?
2011. márc. 21. 15:06
 1/8 anonim válasza:
Sok tiplivel és csavarral.
2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fjps ***** válasza:
Két emberes meló, de nem nagy ördöngősség. Általában 4 nagyobb csavarral szokták a falhoz rögzíteni. Esetleg annyiban csúfíthatja a szobát, hogy nem illik a bútorok közé, egyébként csak 4 furat kell a falba, amit maga a bordásfal úgyis takarni fog. Ha esetleg ismét lekerül a bordásfal, a furatokat festéskor simán ki lehet javítani.
2011. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az előző. Olvasom, hogy lány vagy. Nem tudom mennyire értesz a barkácsoláshoz, de szerintem nem menne. Mond azt a szüleidnek, hogy nagyon kell és használni is fogod. Hátha...
2011. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ milyen csavar és mire használnák... Nekem a facsavarok jutottak az eszembe, szerintem ahhoz több kéne mint négy. Erős kell legyen a bordásfal.
2011. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fjps ***** válasza:
Nekem évek óta 4 db 6x120-as vagy 8x140-es facsavar tartja és akár hogy rángatom meg sem mozdul :)
2011. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az jó. És ha felmászol rá akkor is bír? Ja és persze a fal állapotát is fel kell mérni.
2011. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fjps ***** válasza:
Persze hogy bír, különben mi értelme lenne?:)
2011. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja de függ a fal minőségétől is. nálunk pl olyan, hogy vékony és tiszta üreges.. nem értek hozzá de nagyon nagy csavarokkal lett felszerelve. ígyis reménykedek h nem szakad ki a falból xD
2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!