Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futas arthat? {bovebben...

A futas arthat? {bovebben lent) -fokent azokat kerdem akik "benne vannak"a futasban

Figyelt kérdés
a minap eszrevettem a bokamon kiduzzadt valami er!ugy sejtem a futastol,mivel mostanaban reggelente 1-1,5 futok....de miert duzzad meg az er?helyrejon egyaltalan?hogyan lehetne elkerulni az effele seruleseket?nem ertem mi lehet a gond,futocipom is ok...21 vagyok meg,eleg gaz lenne ha mar kezdene kibogosodni a labam..
2011. márc. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A duzzadás mértékétől függ, de szerintem amíg nem fáj addig nem érdemes foglalkozni vele, esetleg masszíroztasdd meg valakivel, ha meg fáj akkor doki.
2011. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem a bokája duzzadt meg előző válaszoló hanem egy ér a bokáján, márha én jól értelmezem:)


az erek helyzete és tulajdonságai többnyire genetikailag meghatározott, edzés után természetes hogy vérbőség alakult ki, e-maitt felejtsd el hogy abbhagyod a futást, barátom.

2011. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a lábszáramon volt ilyen kis pukli futás közben

próbálj a futási technikádon változtatni, lehet rosszul rakod a lábad

2011. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!