Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot tudok elkezdni...

Milyen sportot tudok elkezdni amatőr szinten 19 évesen? (L)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a labdajátékokat kedvelem leginkább, eddig fociztam, futsaloztam, de Bp-n nem találok nekem megfelelő csapatot. Bármi labdásba szívesen fognék, de 19 évesen amatőr szinten? Ja, és olyan kellene, ami megmozgat, mert elég sok felesleg van a hasamon, azt le akarom adni, és a bokáim már nem nagyon bírják a súlyomat... Jó, nyilván tudok futni, de nem olyan gyorsan, mint egy 19 éves lánytól elvárnák. Az izomzatom régen megvolt, csak akkor is volt sok felesleg rajtam, de most a kihagyás után az is elgyengül... Puhány vagyok, de bármilyen sportot szívesen űznék. Esetleg még annak is örülnék, ha mondanátok helyet, hol tudom elkezdni ezt a fővárosban.
2011. márc. 22. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
röpi, kézi, kosár? ezek mind tökjó labdajátékok
2011. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
röpiiii *_* :) én teljesen oda vagyok érte, igaz ha rendesen csinálod az edzést, akkor 3 napig járni se tudsz utána, de nagyon bele lehet merülni a játékba, nekem nagy szenvedélyem :) bárcsak lenne vki kéznél, akivel naponta játszhatnék :D
2011. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fradinak van nb2-es futsal csapata is, (fradi 2 néven).
2011. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam a fradi 2nél is, de nem igazán vált be... ami nem kifejezetten rajtam múlt.
2011. márc. 27. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Fedett pályás TV nézés.
2011. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!