Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a baj, rossz a cucc? (...

Mi a baj, rossz a cucc? ( Methandienone + stanazolol ) / Ezt szedem,2 hete csinálom a kúrát, de eddig csak 3kg ot dobott.

Figyelt kérdés
Sziasztok. A cucc szntem nem hamis,én 1 szálkás alkat vagyok, 70-2 kg között kezdtem és most 75-6 vagyok. Látszatba nagyon kicsit látom, inkább súlyban mentem fel. Edzés után bedurranva látom a változást, estére meg megint olyan mint ha semmit nem nőttem volna. Azt tudom, h ez szép száraz izom lesz. Lehet, h ez lassan de biztosan teszi fel az izmot?? És ne ijedjek meg, hogy csak ennyit hozott? Erőben érzem... Vmi tanácsot ha lehet kérek... Felvezettem a kúrát és rendesen csinálom... Köszi előre.
2011. márc. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem eszel mellé napi legalább 1,5-2 kg húst meg mellé ch-t, semmit sem ér. csak a májad bssza szét. 75 kilósoan hova kokszolsz??

megsúgom, és ezt más hozzá jobban értő is megmondja: kúra után szépen leadod azt a pluszt, alig marad meg valami.

2011. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Vegyél egy normális mérleget.

2. 2 hét után akartál egy Coleman-testet?

2011. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A stanazolol 75%a meg szokott maradni a kúra után szerény tapasztalataim szerint. Szerintem a végére egy ilyen 78ig felmászol és 76környékére fog visszaesni...

Amúgy pedig "75 kilósan hova koxolsz?"-ra csak annyit, hogy vannak akik 170 centik és már évek óta gyúrnak és a gagyibb genetika miatt csak évek alatt ér el a látható fejlődést.

2011. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hamis a cucc, csak te vagy orbitálisan béna. képzelem, hogy mennyire értesz az edzéshez, ha 72 kilósan a kokszhoz nyúlsz.
2011. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a kreatin többet hozott:D lámaarc...
2011. márc. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:54


ezt ugye te sem gondolod komolyan. 72 kiló minden szinten kevés. naturálban főleg hogy szálkás alkat simán mennie kéne még. a kezdő mivoltát erősíti meg hogy a durranást észreveszi de arra panaszkodik hogy estére már nem látszik... ugyanmár. aki a genetikájának a határait feszegeti az 1: nem mond ilyen bődületes baromságokat 2: nem itt kérdez ilyeneket 3: nem szálkás alkat legtöbbször, mert már megvan egy masszív étrendje,amivel ha tömegel nincs olyan hogy ne zsírosodna. nincs. én is az vagyok, nálam gyorsabb anyagcserével nem sok ember rendelkezhet szerintem, edzés előtt tiszta szálka voltam, aztán jött egy jól összerakott étrend és jön minden ami kell. izom és zsír is. ennyi.


kérdező: kúra alatt ha nem megy rendesen 3-4g fehérje tsk akkor ne is várj csodát...az nálad 3g vel számolva simán egy kiló csirkemell a _minimum_! mellé pedig mehet a fehérjeturmix és ipari mennyiségű szénhidrát...

2011. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a hozzászólásait akik értenek hozzá és értelmeset irtak. Csak annyi, h én bunyózok és nekem fontos ez a súly, ezért akartam kb 5-10 kgot felszedni... mert aki 90 kg - 100 kg az nagyon lassú, hamar fárad és tohonya, és csúnya is már.
2011. márc. 24. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:

és nem is a te súlycsoportodban van.


Ha bunyózol, tudhatnád, hogy sokkal szarabb felmenni egy súlycsoportba, mint lemenni. A másik, meg elsüllyednék szégyenemben, ha versenysportba doppingolnék. Bár, szerintem rajtad ez sem segít.

2011. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!