Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó Béres Alexandra...

Szerintetek jó Béres Alexandra Változz vissza dvd-je, ha valakinek hétköznap kevés ideje van tornázni?

Figyelt kérdés
Szeretem az Alexandra tornáit mert nagyon jól átmozgatnak, és minden izmot megdolgoztat, de hétköznap akad olyan hogy napokig későn jövök haza. Szeretnék ilyenkor is legalább egy félórát mozogni, és rátaláltam erre dvd-re. Tudom, hogy kismamáknak készült, de szerintetek hatásos lehet olyanoknak is akik szeretnek sportolni, de néha nincs idejük egy egész órát tornázni?
2011. márc. 28. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én erre használom Rubint Réka 2009. DVD-t. Három 20 perces részből áll (külön-külön más területeket mozgat - popsi, comb, has) és egy 40 perces, ha kicsit több időm van. Nekem nagyon bevált :)
2011. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!