Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroidoktol mennyire all...

Szteroidoktol mennyire all fent a veszelye h viszaternek a serdulokorban gyakori pattanasok, akne es egyeb ilyen bőrf4szsagok?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok.15-17eves koromban eleg csunya volt az arcborom ,sokk pattansom es aknehez hasonlo szarsagom volt.Aztan idovel elmult,mostanra mar rendbe van.De tudom h a szteroidoknal fenn al veszely h viszaterhet valamilyen szinten.Beszeltem erol mar sok emberrel,edzokkel,koxosokkal es hat mondtak ezt is azt is.Nyilvan aki soha nem kuzodt ezel a problemaval,annak a cuccoktol se lesz jelentos gondja ezzel.Viszont aki alapbol erzekeny erre annal elojohet.A tobbi mellek ill. karos hatsrol ne irjatok ,meg ne kezdjetek itt oltogatni ,nem vagyok kezdo,ertek hozza.

Tapasztalatokra lennek csak kivancsi itt is.


2011. márc. 30. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha értesz hozzá, akkor tudnod kell, hogy bizony olyannál is előjönnek a pattanások mellékhatásként, aki egyébként nem volt hajlamos rá. Tehát bizony ha régen sok volt a pattanásod, akkor a koxnál is fennáll a veszélye.

Ez nem tapasztalat volt, csak ismeret:)

2011. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat jah ,en is egy csomo csavot ismerek akiknek van par pattanasuk,de az is leginkabb karon,vállon,háton.Es nekik fiatalkorukba nem volt ezzel nagy gondjuk,nekem viszon k*rvára.9eve edzek, tisztan jo fizikumot ertem el,de nem szeretnek naturalba maradni.
2011. márc. 30. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi emberrel beszéltél,akkor egy bőrgyógyász is belefért volna.

[link]

Ez baba bőrt csinál,viszont csak orvos írja fel.

2011. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pattanás , meg szétcseszi a hormonháztartásod ha szebben akarom kifejezeni valahogy így van, olyan alacsony lett a teszto szintem a prolaktin meg lh szint magas h nyomhatják majd belém a hcg injekciókat
2011. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


23:05-nek: Ez bizony benn van a pakliban... Erre is igaz, hogy aki k.urvának áll ne csodálkozzon, ha megb@sszák!

2011. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban ,de ha valaki ésszel csinalja,nem viszi tulzasba ,tudja mit hogyan kell akor ezeket a kockazatokat a minimlisra lehet csokkenteni.En is ismerek sok f4szfejet akiknek fogalmuk sincs az egeszrol,de beszednek akarmit akarhogyan mer k*urva gyorsan k*urva nagyok akarnak lenni.Viszont ismerek olyat is aki evek ota rendszeresen 2-3 kurája van evente es egyaltalan semmi baja,orvosi teszteken minden erteke normalis volt,stb.ő viszont orvosi felugyelet mellet koxol,es ponotsan ugy csinal mindent ahogy kell.Az a velemenyem hogy ha valaki ert hozza,esszel csinalja es nem viszi tulzasba ,akkor nagyon kicsi az eselye hogy komoly baj legyen.
2011. márc. 30. 23:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Es szerintem még arra is sokan rá*asznak ,hogy fogalmuk sicns az anyag eredeterol, es mint tudjuk a tobbseg gagyi hamisitvany.
2011. márc. 30. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Persze, lehet ezt ésszel is csinálni.

2011. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!