Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ökölvívók vagy MMA-sok?

Ökölvívók vagy MMA-sok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a régi boksz legendák, Ali, Tyson, Lewis és Foreman kitudnák ütni a mai MMA-s huszárokat? Vagy akár a mai bokszolók? Klicsko tesók, Csagajev, Haye, Valujev vagy Pacquaio. Nem tudom manapság az mma kezd divatosabb lenni, pedig uncsi földharc van benne.
2011. ápr. 1. 12:40
 1/9 sacsa ***** válasza:
Boxban esetleg lenne esélyük,MMA szabályrendszerben nagyon csúnyán végeznék.
2011. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem Tyson és Ali-ék lazán kiütnék őket, nem lenne idejük levinni őket a földre az MMA-s izomarcú malacpankrátoroknak. Klicskóékat is nehezen, Pacquaio is iszonyúan gyors. Haye és Valujev viszont kikapna még K1-ben is, nem hogy MMA-ba! Klicskó viszont lazán mehetne MMA-zni. Egy profi ökölvívó olyan gyors mozgású és kiváló ritmikus mozgású, hogy elérni is nehéz nemhogy földre vinni. Ráadásul az MMA-sok kéztechnikája elég gyenge.
2011. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond, hogy ha igaza lenne az előzőnek, az MMA tele lenne a "futottak még " kategóriájú boxolókkal, akik megnyerik. mint pl a Botha. Az is elment K1-be, hogy majd megmutatja, aztán jól szétverték, aztán ott még földharc sincs.


Ezzel szemben az MMA világát a birkózók, jitsusok uralják.

2011. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Várjunk, várjunk én nem azt mondtam, hogy bármelyik bokszoló agyonverne egy MMA-st egy MMA meccsen! Én csak azt mondtam, hogy van 1-2 igen jó képességű ökölvívó (pl: Klicskó tesók és Pacquaio), aki elmehetne MMA-zni.

Viszont szerintem a régiek (Ali, Tyson és a többi), lazán összevernék a mai MMA-sokat. Ugyanis Ali-ék idejében a boksz sokkal keményebb volt.

2011. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sacsa ***** válasza:
Továbbra is tartom magam ahhoz,hogy lehet bármilyen boxoló MMA-ban nincs esélye.Attól,hogy kézzel technikásabb de a rúgásokkal meg a földharccal nem tudna mit kezdeni.
2011. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

uncsi földharc? csak a laikusoknak az.


ez a különbség a box meg a földharc között, akármennyire nem értesz hozzá, a boxban nagyjából érted mi folyik a ringben. Földharcnál meg lövésed sincs mire megy ki a játék.


mindenki tudja mi a jobbegyenes, meg a balhorog. de tudod, hogy mi a háromszög, a guard, az omoplata, meg a kimura? a boxoló se tudja, és ezért védtelen ezekkel szemben.

2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lenne aki nyerne és lenne akit hülyére vernének.

Pacquaio azért eltudna verni egy párat ez biztos.

Azt a szőrös hátú oroszt meg hát úgy megvernék hogy azt sem tudja fiú e vagy lány.

A régi Tyson is letudna csapni párat.

2011. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Asdválasz válasza:
hát én már néztem nem egy videót, ahol MMA-sok box szabályrendszerrel kiütötték a boxolókat és csúnya vége volt, MMA szabályrendszerről ne is beszéljünk. MMA a legjobb szerintem.
2011. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:36-os válaszoló!

Ezt én nem hiszem el amit írtál. Ökölvívás szabályrendszerben egy MMA-s egy profi bokszolót képtelen megverni, maximum úgy hogy ha az mma-s gyerek 40 kg-val nehezebb. De egyébként képtelenség! Még a K1 harcosok kéztechnikáját sem lehet összehasonlítani egy bokszolóéval, nemhogy egy MMA-sét. Egy klasszikus MMA-s a BJJ-muay thai kombinációt tanulja, kizárt hogy egy bokszolót ökölvívásban legyőzze. Ez kamu.

2011. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!