Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a szüleitek 50 évesen...

Ha a szüleitek 50 évesen amorf alakuak ha tornáztok akkor is azok lesztek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 10:10
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nos,a tornaórákban én is csalódtam.:S

Amit a harcművészetekről írtál,az igaz.:)

Nekem a karatétól pár év alatt úgy megerősödtek a combjaim (is),hogy vésővel se tudnám eltüntetni az izmaimat.:D Pedig kislányként kezdtem el,és akkor még nem gondoltam komolyan...mellesleg magabiztosabban járkálok a világban,és szellemileg is kitartóbb lettem.:)De ódákat tudnék zengeni eme harcművészetről,úgyhogy inkább megyek is a dolgomra.:D

2011. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

:)))

igen, izmot (gondolom) nehéz építeni, arról ritkábban esik viszont szó, hogyan lehet leépíteni.

sajnos a fehérjeéhezés nem az a járható út, így hát célszerű elfogadni, hogy atom jó combod lehet :D

2011. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nekem a karatés emberekről mindig egy számítógépes játék jut eszembe a karaktere és a zenéje....nem tudom mennyire emlékeztek (pedig én sem vagyok mai csirke), régebben commodore 64-en volt egy "mérges nyuszis karatés" játék....valami usaga vagy usagi.... :))))))


Amúgy valóban igaz amit a harcművészetekről leírtatok, de én úgy vagyok vele, hogy ott kő kemény szabályok vannak, és az pont nem az amire vágynék egy 8-10 órás munka után. Amúgy táncra visszatérve: vegyük a zumbát.... na azokon az órákon jókat lehet nevetni...vagy egy társastácra el tudod cipelni a párodat is és rögtön közös élmény lesz... közben legalább ő sem növeszt pocakot....vagy van a kangoo... hát az első időben biztos hogy röhögni fogsz....szóval számomra a legfontosabb az hogy ha kiszabadulok az irodából, akkor ne egy olyan helyre kerüljek ahol ismét csak szabályok vannak...hanem ahol lehet hangosan nevetni (karatén próbáld meg kinevetni az ellenfeled...na az biztos hogy majd letörli a vigyort az arcodról...és nem a kezével, hanem a lábával X)


Na jó végülis különbözünk, és ez így van jól :) kinek a pap, kinek a papné, nemde?

2011. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Az izomnövelés terén nem vagyok jártas,de amiket itt írnak a bennfentesek,nos,le a kalappal előttük.:)Én nem tudnék olyan szigorú étrendet betartani.

Izomleépítés?Na arra nem vágyom,szeretem a combom.Egyébként pár évig szüneteltetnem kellett az intenzív mozgást,de a combom valahogy maradt a régi.:)


Mérges nyuszika?:D Nem ismerem,biztos cuki lehetett.:D


Szabályok vannak,de többek között ez is stílus- és edzőfüggő...nekem szerencsére olyan tanárom van,aki kellőképpen szigorú,ösztönző,de a hülyülés mindig belefér...a nevetéstől is szokott ám izomlázam lenni.:D

Sőt,nem is ismerek olyan karateedzőt,aki ne ilyen lenne.:)Egyelőre...

A zumba érdekesnek tűnik,mostanában nagyon felkapták,ha lesz lehetőségem,talán kipróbálom.:)

A kangooról sem tudok nyilatkozni,de biztos élvezném.:)

Ha ingyenes lenne,biztos sok mindent kipróbálnék.:)


Kinek a pap,kinek a papné.:)

Így van.Ezért olyan szép ez a világ.:)

2011. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A társastánc valahogy nem vonz annyira,mert ahhoz nincs ritmusérzékem.:S Ha olyan társam lenne,aki jártas benne,akkor neki biztos nem mondanék nemet,de ismeretlenek előtt nem mindig szeretem szándékosan leégetni magam.:D
2011. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"..de ismeretlenek előtt nem mindig szeretem szándékosan leégetni magam" :)) Szép!

izom leépítést poénból írtam, persze hogy szó sincs ilyenről!

harcműv edzésen szabályok? ugyan ugyan.. :P

az ugyan nem korlát!

2011. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!