Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat végezzek hogy lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok,és nem is csinálom azt hogy megfogom a bőröm és úristen kövér vagyok...Viszont a vékonyságom ellenére van egy kis pocakom(mások is mondták) és szeretném ha az ,,eltűnne".Szép lapos hasat szeretnék.Mert hízni nem akarok ilyen vékonynak szeretem magam.Szóval miket csináljak?Felülések stb?
2011. ápr. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


lapos hasat serpenyővel érsz el a legjobban :) megcsapkodod párszor és már lapos is lesz:d meg szép piros:d amúgy lapos hasat nem tom hogy tudnál elérni én max kockásat tudok irni vagy 1-2 gyakorlat hogy lemennyen a zsir de akkor is kockák bukkannak elő általában:D de te tudod szabályozni, hogy mennyire legyen kockás ahoz minden zsirt le kell égetni.. egyébként felülés hasprés oldalra felülés iennekkel tudsz olyan hasat elérni mondjuk naponta megcsinálsz 5x20 felülést 2x 50 haspréssel vagy 2 naponta és egy idő után ha nem eszel zsirgazdag kajákat akkor eltünik a zsir nagyjából

2011. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neji ***** válasza:
Semmi értelme csinálni többezer felülést attol nem fogysz le,csak a hasad erősödik (kockásodik).A kajára figyelj oda és szerintem ink intervallumos futás meg fitnesses edzések kellenének neked.Persze ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neji neharagudj de szó nem volt többezer felülésről-.- csak párat megcsinál naponta és le is adja ha rendesen eszik mellette...
2011. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként meg fitness edzéseken általában alap dolog a felülés..
2011. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!