Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás közbe víz pótlás-hoz...

Situ kérdése:

Gyúrás közbe víz pótlás-hoz kapcsolodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném tudni hogy h edzés ( gyúrás ) közbe ha fogyni szeretnék is mivel izadok fogyok de ha vizet visza potlom közbe akkor is ugyanugy fogyok vagy akkor nem anyira vagy ez most h van léci elmondaná valaki ellőre is ty.
2011. ápr. 6. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz (mmint annak a zsírból való fogyásnak, amire gondolom, hogy gondolsz) lóf@szsemmi köze nincs az izzadásnak. Fogyni diétától fogsz, nem azért mert folyik rólad a víz.
2011. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól hogy vizet iszol nem fogsz hízni:) Nyugodtan pótold amit leizzadsz:) Attól még fogyni fogsz! Más még sok kajától se hízik nem hogy víztől:)
2011. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nyugodtan igyál edzés közben, nem a vízveszteség által kell fogynod!

2011. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:
green: de jobban néz ki edzés után a mérlegen a -2 kiló, bár ez -2 liter vizet jelent, node sebaj, lényeg a motiváció:D
2011. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OMFG... Víz vagy zsír jön ki belőled?:D
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés! mármint hallottam már a teremben olyat, hogy nem iszom edzés közben mert így fogyni fogok... persze ez fa*szság! inni kell mert a szervezet jórésze abból áll, szüksége van a folyadékra. csomó élettani folyamat vizet igényel.
2011. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én volt hogy nagyot csodálkoztam edzés után a mérlegen állva. Előtte 85 voltam, után 87:D Tehát egy edzésen +2 kilót híztam!!! Persze H2Oból...

2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!