Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek sima Jumbot vagy...

Szerintetek sima Jumbot vagy pedig Volumass 35-öt párositsam a Cell massal?

Figyelt kérdés
Átnéztem az összetevőket mindent, Jumboban van a zabliszt, ami szerintem gátolja a felszivódást kicsit edzés után, a Volumass-t még nem próbáltam, de dicsérik, maltodextrinnel meg rendes tervezett étkezéssel azt mondják jó kis tömegnövelő! mi a véleményetek? Cell mass-ról is irhattok! Üdv
2011. ápr. 6. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyiket se. és ne gondolkozz, ha lehetséges.
2011. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen! a jumbot szellemileg károsultak hozták létre edzés utánra hogy nehogy felszívódjon valami belőle és ne vegye meg senki!

a volumassban úgy vetted észre hogy nincs elég ch?

2011. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Edzés utánra jó lesz a Volumass, a Cellmass-t meg hagyjad egyenlőre. Egyrészt kurv@ drága, másrészt ha nem régóta edzel (ami valószínű), akkor fölösleges kreatint használnod.

2011. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én egyiket se venném! "én" ha "te" lennék akkor berendelnék a myprotein.com-ról 1-2 5kg-os tejsavófehérjét. reggel tolnék belőle egy adagot (30-40g) éhgyomorra, majd kicsivel később jöhet a zabkása, 1-200g+banán (hogy íze legyen), edzés után kb. 50g fehérje és ugyanennyi vagy több szőlőcukor. lefekvés előtt megint egy 30-40g fehérje. a többi nappali étkezés pedig rizs, krumpli és húsok.

nem tudom ez mennyire jó, de én most ezt fogom- csinálom.

ugye a kajától nősz, így én inkább fehérjére költenék a helyedben. persze ezek amiket felsoroltál mint tök jók lehetnek, de azért egy volumass 35 és Cell Mass kombó együtt már nem két fillér...

2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Haha szellemeileg károsultak!xD Nem arról beszéltem én, ne nézz hülyének! Jumbo is jó biztos, 4.4-est próbáltam és hozott szépen kilót rendes kajával! az ember kérdez egy kérdést és rögtön jöttök ti, akik elkezditek az embert hülyének nézni... ez az oldal is csak romlik... köszi a válaszokat!
2011. ápr. 6. 23:15
 6/11 A kérdező kommentje:
A scitec - et pedig nem akartam megsárteni! Viszont körülbelül fél éve edzek rendesen és nem attól függ a kreatin, hogy kezdő vagy vagy sem, mert én úgy tudom, hogy a kreatin az vizmegkötő, amit először feltöltesz utána pedig kúra szerűen iszod és ha edzel normálisan függetlenül attól, hogy kezdő vagy vagy sem hozza az eredményt. És igaz nem olcsó mulatság sajnos az ilyen dolog, lehet megfontolom ezt a kaja összeállitást, meg a fehréjét... köszi!
2011. ápr. 6. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


A kreatint nem azért nem javaslom kezdőnek, mert valami kurv@ nagy dolog. Annyi az oka, hogy aki kezdő, annak bőven elég egy multivitamin meg egy protein a rendes étrend mellé.

Ha van rendes étrended, vágod a dolgokat, és van pénzed akkor nyomhatod a kreatint. Bár én akkor sem a cellmass-t venném, mert aránytalanul drága.

2011. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Iagazd van drága és nem tudom mennyire érné meg! elolvastam róla mindent és a tapasztalatokat is megoszlanak! Te milyet tanácsolnál vagy úgykérdezem, ha vennél milyet vennél? Én sem akartam venni ilyeneket, saját pénzemet nem is költöm nagyon étrendkiegészitőkre, csak kapok egy kis ösztöndijat és gondoltam kipróbálok 1-2 dolgot... köszi a választ
2011. ápr. 6. 23:57
 9/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kreatinból nekem mindig elég volt a monohydrát, ez a legolcsóbb és ha bejön akkor minek vennék drágábbat?! Én neked is ezt ajánlanám elsősorban, vagy esetleg egy kreatin ethyl ester-t, amiből szintén jó a legolcsóbb darab. Az ethyl e.-nél az a jó, hogy nem kell feltölteni, de ezért drágább is.

Az ösztöndíjad pedig ne akard mindenáron elkölteni most, ha összegyűjtök, később lehet hogy olyan dologra költheted, ami tényleg fontos!

2011. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja meg még annyit, hogy ha nagyon kísért a Cellmass, akkor vegyél 3-4 tasakot és próbáld ki. Így viszonylag olcsón megúszod.

2011. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!