Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért izzadok nagyon nehezen?

Miért izzadok nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
Évek óta nem sportoltam semmit, most elhatároztam, hogy fogok. Rengeteget kell ahhoz intenzíven mozognom, hogy el kezdjek izzadni. 2 óra után csöpög rólam a víz a hasam kivételével mindenhonnan. ott egyszerűen nem izzadok. pedig lenne miből
2011. ápr. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni az izzadással?Mert ha fogyást,akkor jólenne elgondolkozni azon,hogy mi történik akkor,amikor izzadsz--->vizet vesztesz,nem zsírt.Hazamész megiszol 2l vizet és kb ugyanott tartassz.
2011. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az izzadással kurv@'ára nem égetsz zsírt.
2011. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mrolympia, nyertél! :D
2011. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az mind1, én akkor érzem jól magam, ha jól leizzadok egy torna után, akkor érzem h dolgoztam. de nem izzadok.
2011. ápr. 7. 22:00
 5/6 fjps ***** válasza:

Mi az, hogy lenne miből? Arra gondolsz, hogy felesleg van a hasadon, és le kéne adni? A kettőnek semmi köze egymáshoz. A tested a verejtékmirigyeken keresztül vizet párologtat, és ezzel hűti magát. Ez az izzadás. A hasadon valószínűleg azért nem izzadsz, mert kevés verejtékmirigy található ott.


Ha pedig felesleget akarsz leadni, ne foglalkozz azzal, hogy hol izzadsz és hol nem, mivel semmi köze egymáshoz a zsírégetésnek és az izzadásnak. Egyébként helyi zsírégetés nem is létezik. Diétázz, és végezz aerob gyakorlatokat, és akkor a hasadról is le fog menni a felesleg.

2011. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

B@sszál oda az intenzitásnak. Ha elég intenzíven edzel, akkor bizony izzadni is fogsz.

Vagy nyomjál hot bloodot, attól is kis mértékben jobban izzadsz.

2011. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!