Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha túl korán kezdek el gyurni...

Ha túl korán kezdek el gyurni az hatással lehet a növekedésemre, magasságomra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,12 éves koromban gyurtam egész nyáron kondiba aztán othon meg 13 éves koromban is .Most pedig lehet kapok othonra kondi gépet de félek ha ithon sokat gyurok akk az hatással van a növekedésemre most vok 170 cm.
2011. ápr. 12. 18:20
 1/9 Neji ***** válasza:
14éves kortol lehet kondizni...
2011. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem igazán befolyásolja. Nézd meg a szüleid milyen magasak, annál sokkal többre ne számíts!

2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs.Amúgy Green,bőven lenőheti a szüleit,nem feltétlenül fog olyan magas lenni mint ők.
2011. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja, ha volt egy cula ősei közt, de egyébként csak úgy nem fogja.

2011. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) amugy ettöl non félek xDD fater 185 körul anyum meg 160 korul van én meg 14 vok és 17o cm :).
2011. ápr. 12. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogsz még nőni bőven:)
2011. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy egy jótanács: a "vok"-ozást hagyd el,mert qrvára nem menő és butábbnak tünsz tőle:)
2011. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lóf4szJankó ***** válasza:

12 évesen még korai edzeni foleg ,konditeremben.

13 evesen el lehet kezdeni laza átmózgato edzeseket vegezni,14től mar kicsit komolyabban lehet.


Nos,ez nagyban nem foglya befolyásloni a növekedésedet.Lehet hogy még nősz 20centit ,lehet hogy már csak 3-4et,de az valoszinuleg nem azert lesz mert edzettel.14eves vagy,igazaábol még csak most mész bele a pubertás időszakba , es ilyenkor rengeteg valtozas tortenik a testel,szoval akarmi lehet.


Amugy en is 14evesen kezdtem edzeni ,es mar akkor is kb annyi voltam mint most felnőttkoromban vagyok ....akkor 180cm korul voltam ..most 182cm.

2011. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12 éves koromban az még átmozgató edzés volt kondiba ...aztán 13 ba már rendes.De vlhogy amikor jártam kondiba akk nem izmosodtam aztán ithon gyurtam kicsit és azé látványosan megizmosodtam.
2011. ápr. 12. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!