Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomról kérdezni? Hasizomná...

Lee12 kérdése:

Hasizomról kérdezni? Hasizomnál mind1 hogy szériákat csinálok vagy egyszerre sokat?

Figyelt kérdés
Mert pl én úgy szoktam hogy 60 felülés aztán 30 páros lábemelés utána 40 lebegőülés (bicska) aztán 30 felülés az egyik majd a másik oldalamra és ezt minden este 2 szer megcsinálom de ki tudnám e váltani ezt a 2 szériát 1-é úgy hogy sokkal többet csinálnék mind1-ikből?
2011. ápr. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én maradnék a szériáknál.

2011. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen inkább hasprés felülés helyett, ha szabályosan csinálod 60 közelébe sem fogsz érni egyszerre.
2011. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs,hogy kiváltani.

Ha képes vagy egyben lenyomni a 60 ismétlést,akkor elérkeztél az edzésed következő szakaszához.

Tehát a 3x50 a következő cél gyakorlatonként.

És nem csak egy oldala létezik a testnek,szóval ha már a derékövet erősíted,akkor az alsó hátadat se hanyagold el szerintem.

2011. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor inkább maradjak a szériázásnál?
2011. ápr. 13. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!