Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » írnátok fehérjedús ételeket?

írnátok fehérjedús ételeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg az olcsóbb féléket,nem vagyok milliomos!
2011. ápr. 14. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olcsóbb:Csirkecomb,hal,halkonzerv,sovány túró,kevert protein.Amúgy a legjobbak:Csirkemell,pulykamell,marhahús,tejsavó protein. [link] ezt olvasd el
2011. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tej, tojásból lehet ütős cuccokat csinálni. :rántotta, tükörtojás, omlett, vagy simán megfőzöd vagy megeszed nyersen. ha nincs sok pénzed vegyél pover proteint. ez egy fehérje keverék. 3500ft az 1kilós. Napi 2X25 gramm belőlre az már jó. egy db tojásban am 5.4 gramm fehérje van(sárgájával,fehérjével együtt.)
2011. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Tejben 0g fehérje szívódik fel a telített zsír miatt.A tojást semmiképp ne edd nyersen mert szalmonella+ abban is van 1 anyag nem engedi felszívódni a fehérjét.Csak hő hatására megy ki belőle.
2011. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TOMAtm ***** válasza:

szerintem is a power protein ami occó,de nem igazán tartom jónak,mert sok benne a szójaprotein és kevés a tejsavó.igazából vércsoportfüggő hogy milyen fehérjét épít be a szervezeted leginkább.

fehérjedús kaja:csirkemell,pulykamell,halak

2011. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Húsok, túró, tojás, szója, bab, lencse, sárgaborsó, tápkiegek.

2011. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

baromság, a tejfehérje felszívódik, tökmindegy mennyi zsír van mellette. ha a csirkemellet egy kevés olajon pirítod meg, akkor nem szívódik fel a benne lévő protein?


MARHASÁG A KÖBÖN.

2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor te csak igyál sok tejet!

2011. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lol. a tej és a tojás miért ne lenne jó? 3 év gyúrás után még mindig ezek jönnek be nekem a legjobban(ami az olcsóságot illeti) nézd már meg, hogy mit ettek a régiek(Bolo yeung, arnold, stallone, akikből ember lett) hansúlyozom ,hogy mit ETTEK, és nem mit SZÚRTAK, mert én most itt a kajálásról beszélek. nézd meg a rockyt abban is 5 nyers tojás csak reggelire. érdekes nekik és nekem, és a haverjaimnak sincs tőle semmi bajom/unk. De ezt csak úgy mondom, aki nem ért egyet le lehet pontozni. Én csak azt mondom, hogy mindig a régieket nézzük, ne a mai "danabolman-eket".
2011. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnád,hogy Stallone és Arnold mennyit koxolt,akkor nem mondanál ilyet.Attól,mert te 1 filmben azt láttad,hogy valaki nyers tojást eszik,még nem jelenti azt,hogy jó.
2011. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


12:45-nek: Igazad van teljes mértékben! Én is mindent elhiszek ami a tv-ben megy! Mióta tudom hogy az Aszpirin mimindenre jó, azóta csak azt eszem, és mióta tudom, hogy moziba is csak Pervol Black Magic-kel járunk, azóta nálam is van egy 5 literes flakon!

Te most komolyan ilyen hülye vagy egyébként? Ez most biztos váratlanul fog érinteni, de tudnod kell: A való világ nem olyan ám mint az RTL Klubon!

2011. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!