Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez kardió edzésnek minősül és...

Ez kardió edzésnek minősül és lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el hip hop-ot tanulni,általában erősítéssel kezdünk és utána a lépéseket begyakoroljuk jó pár szám erejéig,ami eléggé megterhel,de jól viselem,az a kérdésem hogy,ha már nagyon ki vagyok fulladva és alig tudok beszélni akkor az már átesik a kardiotartományba?Azaz nem tudnék úgy zsírt égetni ?Mert akkor gondolom úgy kéne,hogy 1 számig tánc,1-2 perc kicsit pihenés hogy lemenyjen a pulzusom,és utána ugyanez,ez így megoldható úgy hogy csak zsirégetéses tartományon belül maradjak?Nem könnyü tartani azt a bizonyos tartományt meg általában könnyen felmegy a pulzusom,olyan 150-160-ra,itt van az a határ hogy lassitani kell,egyébként 1000mg L-karnint veszek be edzés előtt,a kajálásra próbálok vigyázni olyan tekintetben hogy több fehérje kevesebb zsíros kaja,és próbálok átállni kenyérről minőségibb szénhidrátra.

Mellékesen olyan 30-40 kiló felesleg van rajtam amit le szeretnék adni

20/f


2011. ápr. 14. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

GreenTea


A 30-40kg az nem semmi. A 150-160-as pulzus már bőven kardio. Zsírégetés szempontjából a legfontosabb a megfelelő táplálkozás lenne, nem csak azt kell tudnod, hogy mit, hanem azt is hogy mikor és mennyit kell enned! Az edzésen ha meg tudod oldani az intervallumos dolgot, akkor profitálhatsz is belőle! Ezen kívül, ha belefér az idődbe simán nyomhatnál még 1-1 aerob vagy intervallumos edzést a héten (bicikli, futás).

2011. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!