Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosterone Propionate...

Testosterone Propionate mennyi idő után kezdi kifejteni a hatását? Kicsivel több mint 1-hete használom és még semmi különöset nem érzek (talán azt hogy nem fáradok olyan hamar). Lehet hogy kamu cuccot tolok?

Figyelt kérdés

180cm 92kiló vagyok 5-éve edzek....

aki tud segítsen!! mert már ha károsítom magam legalább legyen "értelme"...

köszönöm a válaszokat előre is!


2011. ápr. 14. 18:08
 1/6 TOMAtm ***** válasza:

[link]

a propinak rövid hatóideje van,1-2 nap.szal ha nincs jelentős vízvisszatartás 1-2 hét alatt akkor kamu a cuccod.am nem illik egymagában tolni,szerezz hozzá deca-durabolint szerintem.hamár károsítod magad legyen látszatja(a teszto hatása gyorsan lemegy a kúra után,azért nemárt ha van mellette valami más is).természetesen én nem javaslom h bármit is szedj,sőt inkább ne szedj.

majd rutinosabbak kioktatnak hamarosan ugyis,én kezdő vagyok a témában.

2011. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az igaz hogy a ható ideje 1-2-nap bár inkább a felszívódása...a vízviszatartás pedig kevesebb sokkal mint az enantat esetében szóval a propionate kevesebb vizet tart vissza legalább is én így tudom az hogy mennyi marad meg jelentősen függ az utókúrától is...
2011. ápr. 14. 19:46
 3/6 lóf4szJankó ***** válasza:
35%

propit önmagaban tolni nagy f*szság .... melle kene legalab egy stanozolol ...vagy oxan+stanol .... vagy methandienon+deca..... céltol függően.

Hány ampullat tolsz ,hany naponta , hany mg-s???


Egyebent propionatot minden masnap szokas nyomni,100mg-t...es a propi jellemzoje hogy gyorsabban fejti ki hatasat a tobbi tesztohoz kepest.....mar a masodik nap utan jelentosen noveli az energiaszintet ,erőt , étvágyat .... ugy h ha egy het utan nem erzel semit ,akkor rohadtul átb*sztak.

2011. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

eddig 5 ampullát toltam el 1-ampulla 100mg-os..

múlt héten kezdtem akkor 3-om ampulla a héten pedig 2-ő

a héten kezdtem el mellé szedni Stanozolol-t is

2011. ápr. 14. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy minden másnap kapok 1-szurit..
2011. ápr. 14. 20:27
 6/6 lóf4szJankó ***** válasza:
87%

Ezek alapjan maximalisan biztos lehetsz benned hogy kamu a cucc. Kb. 10% hatoanyag lehet benne a maradek 90% hamisitvany, szoval melegen ajanlom hogy hagyj fel a "propival",felesleges ....hatas nem lesz ...es nem tudod h mi van benne.


Amugy stanozololt egyidoben kene elkezdeni szedni a propival.


Igazabol most mar nem tudsz mit csinalni,szeintem hagyd a f*szba az egeszet ,alj le a stanozolollal is ,lehet h az is kamu cucc. ... egyreszt nem ertem hogy aki nem ert hozza az minek kezd koxolni ,masreszt azt mondom legkozelebb jobb forrasbol szerezd be a cuccokat es allits ossze egy rendes kúrát.

2011. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!