Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami vélemény a leg magicről...

Lee12 kérdése:

Valami vélemény a leg magicről? Mert van itthon. Kaptuk ajándékba de nem nagyon használom van valami haszna?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen jó, szerimtem használd!! Nekem centiben mebt le husika a belső és külső combomról!!!

Van fent a neten dvd hozzá ,szedd le. Attól biztos,hogy jó feneked és combod lesz!!!

2011. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egy barátom hívta ezt a gépet "pinatárogatónak".

2011. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tesz jót a térd ízületnek.
2011. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyakorlatokat nem tudtok írni?
2011. ápr. 16. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
De tudunk. Ráállsz és elkezded csinálni vele az egyetlen gyakorlatot, amit lehet. Nem annyira nehéz neki állni ám. De az, hogy nem tesz jót az ízületnek az gondolom nem érdekel. Inkább mennél el futni.
2011. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon jó! Először elég keveset bírtam vele csinálni, de egyre jobb lettem. Utána iszonyatos izomlázam volt, de most már érzem, hogy feszülnek az izmaim, amikor csinálom. Érdemes ráállni és nem időigényes!
2011. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...xD
2011. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tény, hogy használ, de a térdízületeket szétszedi nagyon.
2011. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!