Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el látható változást a testemen?

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 54 kg, nem is igazán fogyni szeretnék, hanem leginkább a combomat vékonyítani meg kisseb hájfeleslegeket eltünteni. Elkezdtem kondiba járni olyan heti 4 alkalommal megyek, 2 órát vagyok ott, viszont csak 2x20 percet futok, maradék időbe pedig mindenféle gépeket használok. 7 óra után nem szoktam enni semmit, napközbe is odafigyelek, néha becsúszik valami péksüti,vagy sima süti,kb heti 3szor.egyébként figyelek rá. Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idő alatt kezdek el fogyni vagy vékonyodni?
2011. ápr. 17. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
2-3 hónap után már látványos változás biztosan lesz ha tényleg jó az étrended.
2011. ápr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


A fogyáshoz normális diétát kell csinálni, nem 7 után nem enni, meg néha-néha "péksütit" enni! Az edzést pedig kezd súlyzós edzéssel és után csinálj minimum 30 perc aerobot!

Diétának kicsit olvass utána: [link]

Minta étrendek: [link]

2011. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!