Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyógytestnevelésen kapok...

Gyógytestnevelésen kapok jegyeket?

Figyelt kérdés
Ha felvagyok mentve az iskola tesi alól, akkor gyógytesin kapok jegyeket?
2011. ápr. 18. 22:05
 1/8 anonim válasza:
nem hinném :)
2011. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kapsz :)
2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy itt egy másik kérdésem (ehhez hasonló): http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


már 5 alkalommal voltam, de nem kaptam jegyet, és a tesitanárom azt mondta, hogy a gyógytesin kapott jegyek alapján fog lezárni év végén...:S

2011. ápr. 18. 22:22
 4/8 anonim válasza:

Nekünk csak hó végén ad jegyet a tanár. Amugy nekem is elég gáz, mert már szeptember óta felvagyok mentve de csak áprilisban kezdtem el járni, félévre nincs is jegyem.:D Ráadásul 4 jegy kell ahhoz hogy le tudjanak zárni, de a tanár azt mondta hogy megoldjuk.

Nekünk a tavaszi szünet utáni 1. órán fog jegyet adni.

2011. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy itt is úgy van hogy hónap végén kapunk jegyet (április elején kezdtem)

De holnap megyek gyógytesire, megkérdem a gyógytornászt..

2011. ápr. 18. 22:28
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
igen kapsz 1est ha nem tudsz az év végén mindent megcsinálni amit rendes tesiórán kéne,mert ugye akkor nem volt értelme a gyógytesinek,tehát nem gyógyultál.de gondolom nem fog zavarni mert ilyen kérdést teszel fel,ebből gondolom h a többi tantárgy alól is fel vagy mentve.
2011. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes választ.....
2011. ápr. 18. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Asszem kapsz, de nem úgy, mint egy rendes tesiórán. Tehát nem teljesítmény alapján.

2011. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!