Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vigyem be a szervezetem...

Vadmeggy kérdése:

Hogyan vigyem be a szervezetembe a kreatin monohidrátot?

Figyelt kérdés
Bodybuilderen is utánajártam, de nem kaptam egyértelmű választ. Bunny azt írta, hogy nem kell teljesen feloldani vízben, mert nem stabil és gyorsan lebomlik kreatininné, de máshol pedig azt írták, hogy 0.5 liter meleg vízben(tea) kell teljesen feloldani. Most akkor melyik ?:(
2011. ápr. 20. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Megoszlanak a vélemények. Én igazából sose vártam ki, hogy teljesen feloldódjon. Vízbe raktam és megittam, volt hogy kanállal a számba és ittam rá.


Ezt a kérdést neked is ajánlom: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lenyeg, hogy sok vizzel kell, grammonkent legalabb 1-1,5 deci, de tobb is lehet, mert azt epiti be az izomrostok koze. Tejjel ne, mert abban kicsapodik.
2011. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szarozni, énis írtam ki ilyen kérdést, és megmondták, hogy szarjam le, az a lényeg hogy benned legyen, nem az hogy hogy. A lényeg, hogy vízzel, sokkal. Aztán hogy belerakod a vízbe, vagy a szádba öntöd az mán mindegy.
2011. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
érdemel kis meleg vízbe feloldani és utána hideggel felhígítva meginni.. minél jobban fel van oldódva annál könnyebben szívódik fel a szervezetedben
2011. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, én eddig csak simán hideg vizzel összeráztam majd gyorsan megittam. Kipróbálom a melegvízzel is, mert így kb semmi oldódik fel.
2011. ápr. 21. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Énnekem a monohidrát kúra úgy ment le hogy sose oldódott fel rendesen. Mondjuk mindig hidegbe raktam.
2011. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!