Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nolvadexet másnéven zitazoni...

A nolvadexet másnéven zitazoniumot, hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
10 mg-os. 60 db van nekem. eddig danabolt szedtem 10mg-osat 7 hétig, napi 2X1-et és most kezdeném el szedni ezt is. napi hányszor hányat vegyek be? én úgy hallottam hogy 2X2-t kellene. azt hogy? egyszerre dobjak be 2-t mondjuk reggeli előtt, és 2-t vacsi, vagy edzés után? előre is köszi a válaszokat.
2011. ápr. 22. 16:57
 1/9 lóf4szJankó ***** válasza:

Mi a f@sznak koxol az aki nem ert hozza ???

Methandienont önmagaban szedni is f@szsag volt,radasul szarul is szedted , arrol nem is beszelve h most meg nem tudod hogyan tovabb.


Tamoxifent 2-3hetig szoktak hasznalni , 10-30mg kozott egy nap.

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


És hozott szépen a danabol?:) Jól kajáltál mellette?

2011. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mások még nem panaszkodtak... Érdekes hogy pont egy olyan majom szól be, aki úgy koxol hogy fingja sincs róla!

Az ilyen kis gyökerek miatt nézik le a testépítést, mint te! Szeded a danabolt, azt se tudod hogyan kéne, aztán amikor betoltad szarul, akkor kérdezel a levezetésről! Aztán ha valami bajod lesz, akkor majd mutogatnak a tv-be hogy milyen veszélyesek a szteroidok!

2011. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fingom sincs róla? hát öcsi 32 évesen már csak van annyi eszem hogy szétnéztem neten, haverok, mások is azt mondták lenn a teremben, hogy napi max 2X2. minimum meg 2X1. hát én így szedtem. Na ezen mi volt olyan krvára nem jó? látod erre nem tudsz mit mondani mert ezt így kell aszt cső, te meg itt vered magad...
2011. ápr. 26. 13:19
 5/9 lóf4szJankó ***** válasza:
43%

figyelej okoska ,total lenyegtelen hogy 32eves vagy ,egy 15evesnek is lehet tobb esze mint egy 40evesnek .... es ehhez a témához te síkhülye vagy az biztos ,mert tenyleg f*ngod sincs az egeszrol ..... hogy csak a lenyeget emlitsem : danabolt/methandienont/ f@szság egymagaban szedni ,es piramis szeruen szedik .... 20mg,30,40,30,20,10 .... 4-5hetig max ,..... nolvadex vagy zitazonium ..tokmindegy ,van 15 neve .... az anyag neve tamoxifen citrate ...de sztem te errol nem hallotal.


Azt mondtak a teremben????? .... es ha aztmondjak h szurj be minden nap egy inzulint ,es k*rva nagy izmaid lesznek tole ,akkor megteszed ,ugye????


Előszor tanulj meg edzeni ,kajalni , aztan tanulj valamit a szteroidokrol es aztan esetleg probald ki.

De te osszevisza beszedsz akarmilyen sz*rt ,pedig foglamad sincs rola ...aztan ide josz kerdezni a levezetesrol ,mert arrol sincs fogalmad.

Es amikor a hozzaerto emberek megmondjak neked ,h nem ertesz ,hozza ,szarul csinaltad az egeszet ...akkor meg neked al feljeb es te oszotd itt az eszt.

2011. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem osztom...csak miért nem lehetett már elsőre a kérdésre válaszolni...tudok a piramisról, a hatóanyagokról is, én csak egy féle szteroidot szedtem igen, ez volt az ami miatt azt mondtátok hogy xarul szedtem be az egészet? am köcce a választ én nem akartam senkit sem megbántani...
2011. ápr. 26. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem osztod az észt? Engem leöcsizel és azt gondolod hogy majd leborulunk előtted hogy 32 éves vagy! Kit érdekel hány éves vagy? Van aki 15 év után is rámondja a tápkiegre hogy kox! Nem az a lényeg hogy mennyi ideig csinálsz valamit, hanem hogy mennyire jársz nyitott szemmel, mennyit tanulsz!

Barátom engem nem bántottál meg, de magadból könnyen hülyét tudsz csinálni. "köcce" uhh.....

2011. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okés csak tudod az a gond, hogy ez itt egy olyan oldal, ahol akármit kérdezhetsz, és a legtöbb esetben az emberek tudnak is normálisan válaszolni a feltett kérdésekre. Na persze vannak kivételek, te vagy erre az élő példa, 3 kommentből egyik sem a kérdésre válaszol hát grat. Én nem azt vártam, hogy leborulj előttem vazz, mert krvára nem kérte ezt tőled senki sem, és én krvára nem mondom azt a tápkieg,ekre hogy kox. Aki már rámondja annak annyi esze is van.
2011. ápr. 27. 16:04
 9/9 Csigolya válasza:

Helló!

Amikor a kérdésedet föltetted,akkor még nem tudtam érdemben segíteni és okoskodni,meg nem szeretek.

Ha mostanában csinálnál kúrát,akkor javaslom a következőket.

A piramis módszer felejtős.Semmi értelme.

A dana kb.5 órán keresztül hat a vérben és arra érdemes törekedni,hogy fenn tarts egy azonos szintű koncentrációt.

40mg/nap az ajánlott szétosztva.

De ezt nem is ragoznám.Inkább válaszolok a kérdésedre.

40 szem/20 nap.Azaz reggel 1 és este 1 étkezés után.Ha kúra után szeded.

Ha kúra alatt akkor ösztrogén blokkolónak jó.Általában az egészséges szervezetnek inkább kúra után van rá szüksége.Hogy helyre állítsa a szervezet tesztoszteron termelését.

2012. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!