Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért éreztem magam keményebbnek?

Miért éreztem magam keményebbnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este szerenádozni mentünk, egész nap gyúrtam, fel voltam készülve mindenre, ha valami részeg belémköt, kiütöm vagy bármi más.. De haza kellett jönnöm nagy wc-zni és mivel nem tudtam hogy merre lakik a következő tanár, hazafutottam (kb 2 km) és vissza, aztán annak ellenére hogy nagyon elfáradtam és fájt a lábam is, olyan volt mintha felszabadultam volna, mintha megszüntek volna a gátlásaim, mintha legyőzhetetlen harcos lettem volna :D. Király érzés volt. De nem értem hogy hogyan járult ehhez az érzéshez hozzá a futás, hogy lehet az hogy ezt váltotta ki, fura :S. ( egyébként ne higgyétek hogy pia miatt, mivel Anti-Alkesz vagyok, nem iszok)
2011. ápr. 29. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 Neji ***** válasza:
81%

" olyan volt mintha felszabadultam volna, mintha megszüntek volna a gátlásaim, mintha legyőzhetetlen harcos lettem volna :D"


Aztán kaptál egy pofont és észhez tértél.

2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 Neji ***** válasza:
92%
Egyébként szerintem többet ne füvezz.
2011. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
Neji bazeg te még mindig beteg vagy! :D
2011. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velem is szokott lenni, amikor jól érzem magam, ekkor önkívületi állapotba kerülsz, legalább is én így érzem ekkor. nállam régen ez focizás(meccs) közben volt, és nem éreztem fáradtnak magam, nem én irányítottam a testem, és nagyon jól csináltam. Szuper volt, szerintem ez természetes, ha NAGYOn jól érzed magad. Nem fű! :D
2011. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
adrenalin.
2011. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 Neji ***** válasza:
46%

Futás közben adrenalin? (Miközbe szaladsz haza sz@rni?) /Az adrenalint lehet irányítani is h mikor jöjjön elő../Egyébként kérdező ezt ne vedd sértésnek de te c1gány vagy?

na majd holnap folyt. köv.

2011. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik ideért a radioaktív sugárzás japánból..
2011. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért érzed magad keménynek, mert az vagy! Üdvözöllek a kemények között! Mi itt mind kemények vagyunk!

2011. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
Szokott nekem is ilyen lenni. A legfurább az amikor nagyon sokáig van fent ez az állapot és bármit csinálsz majd elalszol... Evezés közben, futás közben is volt hogy majdnem elaludtam olyan jól ellazultam és kimerültem de azért még ment csudajó... :)
2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
Hát neji rajtad szakadni xD
2011. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!