Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel segíthetnék még a...

Mivel segíthetnék még a zsírégetésben?

Figyelt kérdés
Járok konditerembe, intervallumos futásra fogok áttérni, mert msot normál lassú zsírégető futást végeztem, és heti 1x úszok, és a kockahas lenne a célom. tudom van az L-karnitin, azt sajnos nem tudom beadni, de még miket lehetne, amit sajátkezüleg sikerül, ami egy normális ételben vagy italban van. tehát? :D
2011. ápr. 29. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
2011. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem, és bármit kiírok mindig ezt linkeli be valamelyik ember.. Még mindíg várok :)
2011. ápr. 29. 21:44
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezek én is ha nem baj! :D

1.mi az hogy beadni az l-karnitint?

2.mit szeretnél sajátkezűleg?

3.kérdezz érthetőbben kérlek.

2011. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

beadni xD hát beadni, akár tablettában, pezsgőben vagy mittom én még hogy hogy lehet :D

sajátkezűleg az hogy megeszem itthon, nem kell vennem, bocs :D

2011. ápr. 29. 21:54
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ja,szóval nem akarsz venni hanem kajából,innivalóból bevinni l carnit,vagy zsírégető hatású ételeket keresel?
2011. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát jöhet bármi ami segít :D Akár zsírégető, akár carnitin vagy ilyenek, ahogy elírtad :)
2011. ápr. 29. 22:00
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Mrolympia


B@zdmeg olvasd már el mivan arra a sz@ros oldalra írva te idióta b@lfasz.Egy zsírégetőtől vársz fogyást? Az kb 1%-ot segít.DIÉTA KELL ÉS AEROB EDZÉS,miért nem akar ez tudatosulni benned? Fogyatékos vagy?

2011. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

GreenTea


Rendes diéta kell aerob edzéssel, még carnitin sem kell hozzá! Tiszta spórolás az egész!:)

2011. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Van diéta, és te vagy a balf@sz mert leírtam, hogy aerob edzés és konditerem xDD :D olvasd már el! xD Ez komoly volt hehh :'D :D
2011. ápr. 29. 22:45
 10/27 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Én a helyedben nem pofáznák vissza 0 tudással b@szod.Írd már le,hogy miből áll neked a diéta mert k@rvára kíváncsi vagyok.Ahelyett,hogy mindenféle csodaszert keresnél,inkább takarodnál el egy helyes étrendet csinálni vagy sétálni.

2011. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!