Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az aikidoról?

Mi a véleményetek az aikidoról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Egy ilyen kérdés mögött általában megbújik egy másik is. Elárulod, mi az?
2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aikido egy kiváló harcművészet és hatékony önvédelem. Viszont sok időn át kell tanulni, hogy tényleg hatásos önvédelem legyen utcán.
2011. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rendvédelmiseknek oktatottról csak jót hallani,abból kimarad a fölösleg.

Viszont egy megélhetési varázsló tanonc edzésére is lejárhatsz,hátha van lent egy-két jó csaj.

A fénykép előtt üldögélés közben meg felcsípheted az egyiket:).

2011. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először is lány vagyok, és pénteken voltam edzést nézni és nem tudom ,hogy elkezdjem-e csinálni, van-e értelme ezt csinálni, mert még a boxba is gondolkozom.
2011. ápr. 30. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm. Értem.

Nos, hogy van-e értelme, azt egyedül te tudod eldönteni, ugyanis csak te tudod, mik a céljaid a küzdősportokkal/harcművészetekkel, és hogy azokat a célokat hogyan akarod elérni.

Ennek átgondolására itt van egy jó ajánlás:

[link]


A hatékonyságot illetően: meg lehet tanulni úgy, hogy használható legyen. A saját bőrömön tapasztaltam, ill. láttam már nálam keményebbek arcán is, hogy azért nem olyan lágy, mint azt sokan szeretnék hinni. Találkoztam olyan nőkkel is, akik nem zabot hegyezni járnak edzésekre. Meg is látszik a tudásukon. De hogy van-e értelme, az azon áll, mire és hogyan akarod használni.


Amúgy szerintem egy-két hétig állj be edzeni mindkét stílus edzéseire. Első kézből megtapasztalni a működésüket sokkal jobb, mint csak nézni. (Legalábbis én jobban szeretem abból eldönteni, hogy hatékony-e valami, hogy megcsinálják rajtam ;)). Aztán válaszd azt, amelyik jobban tetszik ^^


És elnézést, hogy nem válaszoltam direkt a kérdésedre.

2011. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!