Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt látszani fog az...

1 hónap alatt látszani fog az eredmény?

Figyelt kérdés
Minden hétköznap 50 perc Béres Alexandra torna becsületesen + zéró kenyér (egyébként sem eszem sokat belőle) és vacsorára alma.
2011. máj. 13. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
béres alexandra 1 ökör,és rendes étrend kell!
2011. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ökör?
2011. máj. 13. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
igen! Azok a tornák nem érnek semmit. Intervallumos futás kell és rendes étrend.
2011. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos, gyűlölök futni ...
2011. máj. 13. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Beres Alexandra egy nagy barom,es ronda mint a bun.Ha nem szeretsz futni akkor biciklizz.
2011. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért barom?
2011. máj. 13. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Amugy Rubint Reka is es Norbi sincs kepbe. Meg azok se akik megvasaroljak a dvd-t.
2011. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utálsz futni? Hogy akarsz formásodni? Nevetve? Nem fog menni... Ha a vacsorát 1 almával akarod megoldani akkor nem sokat tudsz a témáról. Heti 3 átmozgató súlyzós edzés kell, 2gramm ch és fehérje kell/tskg és aerob mozgás.
2011. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a vacsorára alma nem túl okos döntés szerintem. Almát illetve egyéb rostot folyamatosan vigyél be a nap folyamán és vacsorára egyél valami könnyűt, de ne csak gyümölcsöt vagy zöldséget, hanem valami kombinált dolgot. Aztán várjál legalább 2és fél órát a lefekvéssel és jó lesz.

A béres Alexandrára én nem mondanám, hogy "ökör", mert mégis ismert tornaguru, de én egy Norbit jobban preferálnék. Neki van egy két olyan kazija, ami eléggé megizzasztja a népet.

A diétájával már nem feltétlen értek egyet, de még az is megérhet egy próbát.

A futástól pedig annyit, hogy igen, felcserélhető a biciklizéssel és én is inkább bicajozom két vagy annál több órát egy jobb konditeremben a tv-vel az arcom előtt, mint futok 1 órát és meghalok a fáradtságtól a végén.

De egy jó torna videó szerintem akkor is űberli a csak futkorászást vagy a csak bicajozást. Pláne azért is, mert nem kell konditerembe bérleteket venni. Bár kétségtelen, hogy jóval unalmasabb egyedül otthon ugrálni, mint a teremben egy közegben.

2011. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt még leírnám, hogy én jó pár éve edzem már és szép eredményt tudhatok magam mögött eddig. Én sosem követtem semmiféle diétát vagy egyéb hókuszpókuszt. Kerülöm a cukros ételeket, ha tehetem a teljes kiőrlésű dolgokat választom, figyelek arra, hogy minden nap legalább egyszer(ha lehet többször) fogyasszak komolyabb fehérjeforrást és kerülöm a brutál zsíros vagy olajos dolgokat.. De ennyi.

13%os a testzsírom jelenleg, bár ffi vagyok, de szerintem így sem olyan rossz.

2011. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!