Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a 2011-es...

Mi a véleményed a 2011-es Forma1-ről?

Figyelt kérdés

Ha továbbra is Vettel fölény lesz akkor nem fogom nézni a Forma1-et...

Nem akarok még egy Schumacher-es korszakot!

2007 óta olyan izgalmas volt eddig a Forma1!

Nagyon remélem hogy nem Vettel lesz idén a bajnok...

Tavaly is szerintem Webber vagy Alonso jobban megérdemelte volna!

Vettel miket csinált évközben?!

Kész röhej volt, a fél mezőnyt kiütötte... :D

Remélem idén Button, Hamilton vagy Webber lesz a bajnok! ;)


2011. máj. 13. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem Vettelt , de azért abba bele kell gondolnod, hogy Webber is ugyanabban a csapatban van , ugyanabban a kocsiban , és Vettel mindig megveri nem is kicsivel .


Ennek ellenére , remélem hogy nem Vettel lesz a világbajnok. Amúgy meg még van hátra 1-2 futam... attól hogy most ő vezet, még simán be lehet hozni , 1x csak megszakad ez a "szerencsesorozata".


az a baj, hogy Button biztos nem lesz világbajnok, mert nála Hamilton jobb, szóval ha abból a csapatól kell választani akkor inkább ő . Webber sem lesz , mert ha olyan jó lenne, már nem így állnának csapaton belül, hanem max 2-2 győzelemmel vagy valami.


Webber ebben az évben : 5., 4.,3., 2., volt.


Egyedül azért fogja Vettel megnyerni a VBt, mert a többiek hozzá képest gyengébbek ,ennyivel .

2011. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

én remélem ,hogy Vettel ismételten világbajnok lesz, mert nagyon megérdemelné!

Webber ugyan olyan autoban sem tud igazi veszélyt jelenteni rá, ami azt jelenti, hogy Vettel igazi tehetség, nem "schumacher klon". Ráadásul, nem akkora nagyképü p*cs mint alonzó vagy hamilton...én azóta imádom a forma-1 et mióta chumacher kiszállt...persze most visszajött de szerintem csak poénból...neki ez már inkább csak délutáni időtöltés..

2011. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dymo ***** válasza:
Elárulom,megint az lesz,hogy fél évig folyamatos redbull fölény,mindíg ő lesz az első az időmérőn,ezért megnyeri a versenyt. Utánna a többi csapat behozza,de már cseszhetik,mert túl sok a pontkülönbség. Pont ugyanez volt tavaly
2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó, hát azért volt izgalom tavaly a végére, Alonso vezetett a pontversenyben. Szerintem énsem fogom nézni, főleg nem az időmérőket. A versenyek se túl jók az 1.hely mindig fix, mindig lehet tudni ki nyeri meg, hátul vannak előzgetések, de semmi karambol, semmi eső...
2011. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem az első hely lesz a kérdéses a végén az is biztos...
2011. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Red Bull, Ferrari, McLaren erősek. Utána jön a Mercedes, Renault (Lotus-Renault GP), Sauber, Force India, Toro Rosso, Williams ötös. A tavalyi évben érkezett újonc csapatok közül a legnagyobb fejlődést a Team Lotus mutatja, mivel néha a Q2-be is beférnek már. A Hispania és a Virgin az egykori Minardi csapat szintjén lehet kb. Kár hogy a Forma1-be tavaly nevező csapatok közül az US F1 és a Stefan GP nem állhatott rajthoz se idén, se tavaly. Az US F1-re és a StefanGP-re kíváncsi lettem volna, mit tud élesben.
2011. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!