Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem gáz, ha "csak" azért...

Nem gáz, ha "csak" azért szeretnék tesiből érettségizni, hogy edzettebb legyek?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek...én nagyon lusta vagyok. Legalábbis így, ha saját magamat kéne rávennem az edzésre, hát...inkább ellébecolom. Viszont ha ebből érettségiznék akkor ott nincs mese...edzeni kell ha akarom ha nem (gondolom). Meg aztán az is jobban motiválna, hogy tudom, hogy erről mások előtt számot kell adnom, nyilván beégni sem akarok a végén ha már önerőmből jelentkeztem, így tuti edzenék. Fogyhatnék, izmosabb lehetnék.

Szerintetek ez jó ötlet, vagy bolond vagyok?:$


2011. máj. 17. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként konkrétan a tesi érettségivel nincsenek más terveim, tehát nem szeretnék pl. ilyen területen továbbtanulni.
2011. máj. 17. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább járj valami karate edzésre vagy valamire ahol mozogsz.Tesi érettségin úgy hallottam pár osztálytársamtól akik arra mennek hogy inkább ügyesnek kell lenni, persze azért kell erőnlét, és kellenek a labdajátékok.
2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha választasz magadnak egy sportot, (pl.:úszás, kézilabda, foci, karate, tékvando, stb.)az sokkal eredményesebb lessz.
2011. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!