Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Nebido 250 szteroidnak számít?

A Nebido 250 szteroidnak számít?

Figyelt kérdés
Gyenge volt a teszto-szintem és az endokrinológus androgén pótlást rendelt el. Ha jövőre megyek rendőrnek ott lesz mindenféle vérvétel és vizeletvizsgálat.Akkor az ezt kifogja jelezni? Belefognak kötni és nem mehetek rendészetire?:O
2011. máj. 21. 21:52
 1/6 °:Amigo:° ***** válasza:
81%

Tesztoszteron tartalmú gyógyszer.

É nem szedném a helyedben, mert nagy valószínűség szerint életed végéig kelleni fog, mivel elnyomja a saját -teszto termelésed.

Inkább tesztoszteron termelést serkentő készítményeket keress és használd.

Az orvosnak nem pótolni kéne a hiányzó androgént (ezt öregkorban szokás csak) hanem kideríteni az alulműködés okát és azt megszüntetni.

Keress másik orvost !


Bajod nem lehet belőle, hiszen igazoltan szeded, orvosi utasításra.

2011. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez segít akkor leirom : azért kell ilyet szednem, mert kb 2éve voltam olyan hülye hogy bedőltem valakinek, és miután utána néztem a dolgoknak akkor jöttem rá hogy nem fenékig tejfel : 150naposim tabletta okozta a teszto alacsonyodását későbbree
2011. máj. 21. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg ezt észre fogják venni, az, hogy kizáró ok lesz e az egy jó kérdés. Viszont mindenképp szedném a helyedbe és próbálnék természetes tesztoszteronszint javító kajákat enni. Van valami kínai cserje is ami erre jó, sőt ginsenget is halottam, hogy elvileg valamelyest segít olvass utána.
2011. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:

hát ezt beszoptad,jó hülye vagy.nem véletlen mondják h szteroidot csak 25 felett lehet szedni,mert addigra beáll a hormontermelés,jól hazavágtad magad,nem irigyellek.

na akkor utókúra by ME:

először is menj el vérvizsgálatra.amit nézned kell az LH(Lutenizáló Hormon) és az FSH(Tüsző Stimuláló Hormon) szintje valamint ha lehet(fontos lenne),GnRH-t(Gonadotropin Kiválasztó Hormon) és persze a tesztoszteron szint.

a működés igy néz ki:a hipotalamusz érzékeli h mennyi tesztó van a vérben és GnRH-t termel - az megy az agyalapi mirigyhez ami termeli az LH-t és az FSH-t,ennek a 2 hormonnak a mennyisége szabályozza a herékben a tesztoszterontermelést.

ha a hypotalamusz termelte GnRH alacson akkor(nyilván a többi is az lesz),Gaspari Novedex(ez leárnyékolja a tesztószint érzékelést és többet tudsz természetes úton termeltetni) + T bomb 2.kb 2-3 hónapig.

ha az agyalapi mirigyed értékei alacsonyak,akkor megszívtad mert annak természetes úton kéne helyreállnia,de ezein is segít a Novedex +T bomb2 páros(talán).

ha a tesztószinted alacsony akkor 3* 5000UI HCG(ez egy 'hereindító' injekció lesz) kb 5 naponta és utána 2 héttel mehetnek a természetes tesztófokozók(tribulus terresis,T Bomb,Restore,Testopump miegymás)

gyógyszereket nem írok mert nemhiszem h kellene.

én ezt csinálnám,de rádbízom.szedheted az androgént a hátralevő életedben is,nekem 8.

ha mégis megcsinálnád akkor javaslom h közbe közbe is vetess vért és nézeds meg.kiváncsi vagyok az eredményekre,posztolhatnád valahova.

2011. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Remelem, elolvasod amit irok es van egy perced hogy visszairj!


23 Evesen alacsony a tesztoszteron szintem, nem tudjak, hogy miert, herek normalisak, agyi MR normalis, heti 5 ször boxolok, egeszsegesen etkezek, olyan kalyakat eszek amik segitenek, tesztoszteront termelni es ösztrogent kiüriteni a szervezetböl.


HCG-t kaptam, de az orvos beteg volt es megoldotta egy 500 mg ossal utanna ket nap mulva nezett egy teszto szitnet es mondta h feljebb ment ez eleg lesz szevasz.


na ezutan lecsereltem az orvost, az felirt, androgelt, ettöl ujra jol ereztem magam, de egy honapos kura utan meg ekvesebb a teszto szintem, es mostmar minden aron szeretnem beallitani.


szedtem termeszetes tesztoszteron potlokat, görögszena, zink, magnesium vitaminok, tribulus, ginseng, midnent, nem is tudom mennyi penzt költöttem rajuk, nem javult az eredmeny.


most 3 madik urulogusnal vagyok ez hcg injekciot irt fel 1 honapon keresztül heti haromszor 1500 ie remelem ez segit.


Kerlek barmi tanacsod van 1 2 sorba ird le nekem mert nem akarok eletem vegeig tesztoszteront szedni. Mi a velemenyed a Provironrol?


NAGYON NAGYON Köszönöm!

2015. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszi.
2017. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!