Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ha zsírégetőt...

Szerintetek jó ha zsírégetőt veszek?

Figyelt kérdés
Otthon zsákolni szoktam (jövőhónapban ugráló kötél is lesz), de hasamon lenne 10kg felesleg, szerintetek érdemes vennem ennyi felesleg miatt zsirégetőt vagy bizam a diétára meg a kardió sporta? És milyen zsírégető hatékony, és ebben van energia fokzó amivel még "pörgősebb" leszek?
2011. máj. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

a zsírégetők 95%-a kamu, a maradék öt százalék meg alig ér valamit. Ha nagyon pöpec a diétád, akkor mehet L-karnitin, vagy esetleg adipokill, de ez tökéletes diéta nélkül teljesen felesleges.

Kardió tartomány helyett meg amúgyis eddz inkább aerob tartományban. A kardió könnyen izombontást okoz, diétában meg aztán még inkább. Én a helyedben még végeznék súlyzós edzést is.

2011. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aham, akkor felesleges a ugráló kötél! Helyette inkább francia rúd lenne a jó? Amúgy diétát hagynám akkor mert amúgy is sok energiát elpocsékolok zsákolás közben...
2011. máj. 22. 21:07
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
l-karnitin tényleg jó,de csak ha legalább 2 hónapig használod.a magam részéről a spiropen-stanazolol párost részesítem előnyben dehát ugye ez kishazánkban illegális,szóval kilőve :)
2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
L-karnitin lesz eldöntve kösz!
2011. máj. 22. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van a baj, h illegális, mert én pl azt leszarom, hanem a beszerzése a neccesebb. Am egy olyan kúra szálkásításhoz tökéletes, szinte 0 izomveszteség, sőt esetleg gyarapodás, és magas zsírveszteség, ha jó a diétád...
2011. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!