Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki lehet-e mutatni ha valaki...

Ki lehet-e mutatni ha valaki hasznalt steroidokat? (dopping)

Figyelt kérdés
...., hogy valaki hasznalt-e steroidot, eltekintve a suru pattanasoktol, vagy tu okozta sebektol, meg akkor is ha mar v 3-6 honapja nem hasznalt? Valami orvosi/ver vizsgalattal esetleg?
2011. máj. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen. bár vannak az élsportban trükkök, és mindig vannak nehezebben kimutathatóak. Pl amiket most Usain Bolt használ még nem tudják kimutatni, de szerintem 5 év múlva már azok is elterjedtek, és kimutathatóak is lesznek.
2011. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat, nem epp az elsportolokra gondoltam, azok (testepitok) 100 ,hogy hasznaljak. Azokra gondoltam akik pl igy terembe hasznaljak, definialtak mint fene, vagy meg amator versenyre is mennek, es letagadjak,hogy hasznaltak volna. De egy eles szem meglatja :)
2011. máj. 30. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Az hogy mennyire kimutatható az attól függ, hogy mit bökött magába. Testépítőknél általában nem problémáznak a dopping témán, ezért én azt mondom hogy aki egy rendes kúrát csinált, annak simán kimutatható.

Egyébként nekem személy szerint semmi bajom a doppinggal, hozzá tartozik a sportunkhoz. Azt viszont utálom, amikor valaki hirdeti hogy naturál, de közben ugyanúgy koxol mint mások. Bevált szokás, hogy verseny előtt x hónapig már nem szúrnak semmit, így a versenyen kb tényleg tiszták.

Ezeket az embereket nem értem... nem szégyen hogy egy testépítő doppingol, az viszont szerintem gerinctelen, hogy doppingol és röhögve hazudja hogy naturál.


Egyébként arról, hogy mennyire lehet megmondani valakiről, hogy naturál vagy nem:\ ez elég nehéz ügy. Sokan vannak akik egy nagyon jó genetikájú naturálra simán rámondják hogy koxol, mert egyszerűen nem képesek elhinni, hogy tisztán el lehet érni ilyen szintet (a legtöbb ember egyébként nem is képes rá, csak a szerencsések). Baráti körömben is vannak ilyenek. Van aki genetikailag sokkal többre képes, mint sok idióta, aki néhány hónap után megcsinálja az első "kúráját". Irónikus hogy őket fele annyira sem érdekli a testépítés, mint a sz@rabb adottságú srácokat.

2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, sajna en is ismerek par ilyet. Jo azoknak :-s En meg itt kinlodok. De dopinghoz nem igazan szeretnek nyulni, max csak ha mar egy olyan szintet ertem el 85+kg-felett amikor mar nem/vagy nagyon nehezen fejlodok. De akkor is meggondolom,hogy akarok e nagyobb lenni, es mien aron :P
2011. máj. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!