Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leggazdaságosabb...

Melyik a leggazdaságosabb tejsavófehérje?

Figyelt kérdés

Ti melyiket veszitek? Most promixet nyomok, de nekem nem jó a szója, úgyhogy visszatérek a tejsavóhoz. Peak whey fusiont néztem, ami első látásra k*rva drágának tűnik, de így, hogy utánaszámoltam, olcsóbb egységesen mint a Scitec whey professional, mivel több benne a fehérje. Szerintetek?


Melyiket lenne érdemes, bármi más gyártótól is vennék, ha megéri...


2011. jún. 3. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

mark86


a peak-el én is szemezek! (amerikai tápkieget meg nem veszek mert mire nagy hajókon behozzák megromlik és elkoxosodik-bunny mondta) :)

2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ugyeugye... Lehet, hogy peak lesz a vége.
2011. jún. 3. 21:50
 3/24 anonim ***** válasza:

mark86


hol nézted az árát? 5200/kg?

2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem az itteni vebsopba, hanem builderen, de nem a /kg a lényeg, hanem kiszámítottan, hogy 1g fehérje mennyibe kerül melyikből. Asszem a whey fusion 6.1 re jött ki a whey professional meg valami 6.5 re és azért fusionban van még ecdysteron is, meg k*rvasok bcaa/glutamin.
2011. jún. 3. 22:26
 5/24 anonim ***** válasza:

GreenTea


17ért vettem 4,5kg San Pure Platinum Whey-t (77%). Szerintem az eléggé megérte:)

2011. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Akcióban egyszer sikerült vennem 4,5kgos scivation wheyt 13ért, na az volt a leggazdaságosabb :)

Amúgy a peak minden csak nem gazdaságos, viszont cserébe jóféle cumó. Ami 10 alatt van 2,27es kiszerelés, az már elég gazdaságos.

2011. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :D
2011. jún. 4. 07:44
 8/24 anonim ***** válasza:

A leggazdasagosabb az izesitetlen, szinezek mentes tejsavo koncentratum. Nehany haverral kozosen vettunk 10kg-os zsakot 15 ezerert. A papir szerint 80% feherje, amit, nyilvan nem hinnetek el (en is ketelkedtem benne), de mivel volt lehetosegem bemerni a laborban ahol dolgozom, es valoban annyi. [link]

(mondjuk nekem az szamitott, hogy ne legyen benne mesterseges edesitoszer, meg szinezek, mert szerintem azok artalmasak)

2011. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
biztos 15ezer volt a 10kg?
2011. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

mark86


soha az életben nem vennék ilyet...

2011. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!