Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bunyó? Aki tud angolul előnyben

Lee12 kérdése:

Bunyó? Aki tud angolul előnyben

Figyelt kérdés
Láttam ezt a videót de nem tok angolul azt nem értem hogy mi a szituáció? Http://www.youtube.com/watch? V=zalO0jbWycg&feature=related a duci srác birkózó?
2011. jún. 4. 23:06
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. jún. 4. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:

A szituáció megértéséhez nem kell angol tudás.

A kis girnyó gyökér azt hitte menő lesz, ha b.szakodik egy nála sokkal nagyobb, valószínűleg kövérsége miatt csúfolt sráccal. Hosszú ideig csesztette, de végül rák.rt, amikor betelt a pohár a meláknál. Hogy a melák birkózik-e, azt nem tudom, bár amit csinált, az abból a pozícióból az ő helyzetében elég jól adta magát. De ha nem is birkózik, lehet, hogy érdemes lenne elkezdenie.

2011. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3rdeye ***** válasza:
75%
velem is így volt kb, basztattak meg ütöttek, mert vékony voltam, de egyszer megelégeltem, és úgy pofánb_sztam az egyiket, hogy utána alig látott, nemhogy visszavágott volna. szóval van olyan helyzet, ahol már tényleg nem bírod tovább, és ütni kell. onnantól kezdve nem bántott senki, sőt, még a nagyobbak is elismertek :D
2011. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fúúú wazzeg... a kis köcsög megérdemelte de ez a földhöz vágás...ez még nekem is fájt pedig csak néztem...
2011. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=__IjcLVBBYc&NR=1


am itt télleg angoltudás előnyben...(a bunyó folytatása)

2011. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!