Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő sportoló számára milyen...

Kezdő sportoló számára milyen sportokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
14/L 55 kg és 163 cm. Eddig csak "belekóstolgattam" sportokba, de egyik mellett se tudtam igazán kikötni. (tánc, tenisz, lövészet, fekve nyomás) Az pedig nem tud lekötni, hogy itthon, vagy edzőteremben tornázgatok, biciklizek. Valami olyat keresek ami után elmondhatom: "igen, most tele vagyok energiával, kellemesen leizzadtam és jól elfáradtam". Ti mit ajánlotok? Pl.: kajak, kenu, tollas, tenisz, korizás, íjászat, karate, boksz, küzdősportok, úszás, röpi és ami a legjobban tetszik eddig az a falmászás. De nincs tapasztalatom belőle. És a legtöbb labdajáték kizárva, nincs hozzá tehetségem :D
2011. jún. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem probáld ki a boxot

:)

2011. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
vizi sportokat.legegészségesebb dolog az úszás.
2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy a fekve nyomás az egy sportág.


Én azt javaslom evezz! :)

2011. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem a Ju Jitsu jött be...


De amúgy félévenként van egy rendezvény amit úgy hívnak hogy 'Nagy Sportágválasztó' amit pont a hozzád hasonló embereknek találtak ki ;)

2011. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

amúgy 12km biciklizés 22 perc alatt az milyennek számít?

2011. jún. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!