Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy eddzek hogy jobban...

Hogy eddzek hogy jobban látszódjon a bicepszem, akkor is amikor csak úgy "lóg a kezem"?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek láttam, hogy amikor sétált, akkoris látszódott hogy van bicepsze. Nálamis hasonló a helyzet, csak nálam a tricepszem látszódik, pedig azt sosem akartam, mindig azt szerettem volna, hogy a bicepszem látszódjon jobban. Van egy kétkezes súlyzom, meg két max 2kilós egykezes súlyzóm. Mit csináljak, hogy csak a bicepszem növekedjen (meg persze erősödjön)? mert olyan rossz hogy csak mikor behajlítom a könyököm, akkor látszódik a bicepszem :S


és tudom, nagy gondjaim vannak, de légyszi válaszoljatok.


2011. jún. 9. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elárulok egy hatalmas titkot, 2 kiló súly semmire nem elég, dobálni is kevés.

emellett szálkásíts be, és alap állapotban is látszani fog, de, amíg nincs izomtömeged felesleges beszálkásítani, ördögi kör :)

2011. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
közlekedj elülső dupla-bicepsz pózban.
2011. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát, valóban nincs akkora felesleges súly rajtam. és tudom, 2 kiló nemsok, de a kétkezes súlyzóm 40 kilós. és azt furcsállom, hogy a tricepszemen se volt akkora izomtömeg, mégis, mikor ahhoz hozzáérek, sokkal keményebb mint a bicepszem, szóval a bicepszem elég puha alapállapotban, és szerintem tudna erősödni, nagyon sokat! csinálom is a kétkezessel a bicepszgyakorlatot (kisterpesz, térdbehajlítás, és emelgetem fel le, annélkül h megmozdulna a felsőtestem), csak nemtűnik elégnek... még :/ (a 40kilós kétkezessel) kb 2 hónapja csinálom, és kb olyan 5x7-et csinálok. de mit kellene alakítanom a gyakorlatokon hogy a tricepszem ne kapjon belőle mostmár, csak a bicepszem "keményedjen"...?
2011. jún. 9. 11:06
 4/13 anonim válasza:
Szerintem elég kevés az akárhányszor 7, inkább 10-12 a keményebbhez... Ha értenék hozzá, azt mondanám, nem csodálom, hogy puha:) Tricepsz mindig hamarabb és jobban fejlődik nekem is - ezért kevesebbszer emelek súlyt, mint tudnék, hogy ne legyen aránytalan. Úgy érzem, ha akarnám a tricepszem már 3x ekkora is lehetne akár, de az úgy elég hülyén nézne ki:)
2011. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
De a 40 kiló is kevés lehet néhány intenzív bicepszezés után...
2011. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem abba az otthoni edzést ha nincsen komolyabb

felszerelésed,menj el kondiba.

Másik dolog pedig mindenkinek másak a genetikai adottságai

valakinek bicepsze valakinek pedig tricepsze fejlődik jobban.

Itt vagyok én is a vállam és a lábam annyira fejlett a többi

izom csoportomhoz képest, hogy szinte úgy látszik mintha

az összes többivel nem foglalkoznék.

2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"De a 40 kiló is kevés lehet néhány intenzív bicepszezés után..."


Egy fasza száraz 45ös karig simán felmész 40 kilóval. Persze ez nem egy hatalmas valami, de nem néhány bicepszezés alatt jön össze.

2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és negyven kiló nem elég?? ha rendesen csinálnád, sok is lenne!
2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41es a karom, de 30kg val bicepszezek. Egyszerűen ha nem csalsz és jó lassan engeded le nem kell több. Olyat durran hogy beszarsz.
2011. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nemakarok kondiba járni ha egyszer itthon is van egykét alkalmazható eszköz... utolsó: az mind1, hogy lassan emelem fel, vagy lassan engedem le? mert én általában kicsit lassabban emelem fel, és kicsit gyorsabban engedem le...
2011. jún. 9. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!