Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek voltak problémái a...

Valakinek voltak problémái a Dr. Kelen Sport Start nevű bemelegítő krémmel?

Figyelt kérdés
Én ma használtam először és lementem utána futni, feljöttem és vörös volt mindenem amit bekentem, égett és viszketett. Lefürödtem, hideg vizeztem, bekentem Sport STOP krémmel amit korábban már többször használtam és bevált, és most már javul a helyzet egy fél óra elteltével...Valakinek voltak hasonló gondjai? Mitől lehet? Allergiás reakció vagy hasonló?
2011. jún. 12. 13:58
 1/5 anonim válasza:

szia!

én tegnap használtam Dr. Kelen fitness slim nevű géljét és nekem is kipirosodott a bőrőm először hideg volt majd égett és nem tudom, hogy normális-e vagy allergiás reakció.

neked már kiderült?

2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem derült ki, de én azóta nem használom. Egy idő után (kb fél óra-óra) helyre állt minden, de azóta nem használom. :P
2011. jún. 29. 12:07
 3/5 anonim válasza:
Nem ezek a krémek vérbőséget okoznak és így védik az ízületeket ezért lett piros a bőröd a viszketés nem tudom hogy normális-e.
2011. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kb 20 perce kentem be az egész hátam, mellkasom, combom. Nem tudom kinek mennyire lett vörös, nekem mint akit leforráztak. Az izmaim nem melegedtek be, csak a bőröm ég. Ártatlan kis hülye krémnek tűnik, mint amilyen a stop is. Valami kis hatása van , de semmi extra. Ehhez képest a start krém allergiás reakciókat hozott elő. Most a calciumot nyomom, ha nem múlik, ügyelet lesz a vége.
2014. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ízlések és pofonok.😊 Nálam nagy kedvenc, a többi bemelegítőkrémhez hasonlóan ez is csíp, de szerintem egyáltalán nem vészes. Főleg hideg időben szoktam rendszeresen használni, nekem bevált, tényleg lerövidíti a bemelegítés idejét. Én is rákvörös leszek tőle, de éppen emiatt imádom! :)
2020. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!