Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok egy...

Milyen sportot ajánlotok egy "kezdőnek"?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, eddig nem igazán sportoltam semmit rendszeresen. De nem is vagyok az a rossz kiállású...értitek...

azonban elszeretnék kezdeni valamit sportolni, BP-n. egyetemre járok. Semmilyen ötletem nincs h mit kéne....:D én tökre szívesen vizlabdáznék :D vagy ilyesmi. csak hát szerintem ahhoz már öreg vagyok hogy most kezdejm. focit nem igazán szeretem.

MÁsok is voltak ilyen korban ilyen cipőben? Akik igen mit kezdtek el sportolni?


2011. jún. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehetne neked a konditerem(ha van rá pénzed), vagy úszás, biciklizés, futás, kosarazás. Én is kanapé király vagyok, de nyáron szeretnék mozogni. Valószínűleg ezek közül fogok választani valamit.
2011. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki több sportot is, olyat, ami elérhető számodra és szimpatikus is.
2011. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az atlétika is jó sport, de ott van sok minden, de ne a gerelyt válaszd:) sokáig csak a megfelelő szöget kell elsajátítanod
2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2011. jún. 20. 14:35
 5/5 valaki200214 válasza:
VÍVÁS!!!!!
2015. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!