Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a HCW...

GomalFace kérdése:

Mi a véleményetek a HCW (Hungarian Championship Wrestling) eddigi munkájáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek sikerül meghonosítaniuk Magyarországon a pankrációt?
2011. jún. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Lelkesek az tény.

Csak pont azt a stílust nyomják,ami nekem nem tetszik.

High flyer-ek,meg hc meccsek.A hagyományos stílust jobban szeretem.

És mindegyikükre ráférne 15-20 kiló izom:).

2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még egy meccsüket sem láttam. Hol szoktak egyáltalán fellépni?
2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
nemis hallottam róluk.
2011. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem tudjátok, ezt nézzétek meg :)

Renegade vs PG Hooker street fight összefoglaló


http://www.youtube.com/watch?v=EPdhRrGf6l4

vagy Facebook-ba írd be, hogy Hcw Pankráció

2011. jún. 23. 08:07
 5/5 anonim válasza:
100%

A legjobbak! Hogy miért? Foglaljuk össze!


Nos, WWE... A szervezet, nem 1-2 éve alakult... bizony több évtizedes munkáról beszélünk. Rettenetesen jók voltak, ömlött a vér, ha kellett káromkodtak, mindenki egyarányú push-t kapott, a karakterek egyediek voltak... Nem véletlen írtam múlt időben! 2006.-ban volt a WWE utolsó normális éve. Most mit kapunk, így 2011-ben? John Cena-t. John Cena-t. John Cena-t. Ha WWE, akkor John Cena. Mindenki a gyerekek hősére asszociál, amikor meghalja a WWE nevet, vagy épp a pankrációt. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én, amikor meghallottam hogy pankráció, olyan legendákra gondoltam mint Hulk Hogan, The Rock, Jeff Hardy, Shawn Michaels, Steve Austin, Andre "The Giant", Randy Savagem Sgt. Slaughter, és a többiek! És nem egy sz*rrá pusholt emberre. De ez természetesen nem teljesen Cena hibája. Nincs többé hardcore, nincs többé vér, nincs többé 'Bugyik és Melltartók' meccs... olyan szintre butult le az amerikai pankráció, hogy az nem kifejezés. Egyértelmű, hogy a volt agresszivitást, lecserélték egy erőszak mentes sportra, és megpakolták a gyerekek szuperhőseivel, mint Cena, Mysterio, és a többi. A mozdulatokon látszik hogy totál megjátszott- de nem is ez a lényeg! Nem baj ha látszódik, de ha már valaki meg üt valakit, ne az legyen belőle hogy épp csak megsimítja ellenfele arcát. Ez így nem jó...

R.I.P. WWF/WWE 1985-2006...


OOOOOOH YEAAH! Hcw Pankráció! Eme depressziós sorok leírása után, felüdülés az IGAZI pankráról beszélni! Amikor először megláttam a Ben Dover vs. Icarus 'Ultra violent' meccset, én azt hittem elhalok. Ömlött a vér, a neoncsövekkel pedig nem játszadoztak! Én azt hittem (Hisz ez a meccs volt az első amelyiket YouTube-on keresztül láttam) hogy WWE módra, megpróbálja megütni, de nem sikerül - nehogy baja essen a szegénykének... - hisz elhajol. Nem! Telibe tört rajta a neoncső, utána még vascsővel is ütötték egymás FEJÉT! Mikor látsz ilyet egy WWE mérközésen? A HCW - Áttörésen kezdődött el, a HCW igazi történet vonala. Komolyan mondom, 2011-ben a leges-leges-leges-leges-leges legjobb heel karakterek, HCW Doktor, és HCW Kwp! Egyszerűen olyan szemetek tudnak lenni az emberrel, hogy az már tökéletes! Jaj, meg ne feletkezzünk Michael Nuts-ról.. ő is helyet foglalhatna a gyökerek listáján, de mit ne mondja, tökéletesen játssza a szerepét! És a HCW vezetősége is ügyesen kiötlötte ezt a történet vonalat, ezek után én már csak egyre leszek kíváncsi: Doktor és KWP csapata 7 tagú ugyebár (Kwp, Doktor, Grizzly, Enzo, Michael Nuts, Poison, Tolnai). Azon tűnődöm hogy lesz-e egy Face-turn valamelyik csapattag részéről. Hisz mekkora királyság lenne - Most csak az olvasson tovább aki tudja mi történt az Áttörésen - ha a Doktorék azt követelnék Poison-tól, hogy a neon csöveket sorra törje szét volt csapattársán, Nitro-n, de ő eldobja a csövet, és kiáll volt társa, Nitro mellett! Igen, tudom sablonos, hisz az előbb papoltam a gyerekek szuperhőséről. Most azért az nem gond, ha van a HCW-ben egy 'gyerekek szuperhőse', de közben a vér ömlik. De a többi karaktert is eltudnám a másik (Heel/Face) oldalon képzelni. És a kérdésedre válaszolva: Nem honosították meg. FELTÁMASZTOTTÁK a pankrációt! Szóval tessék a WWE-t eldobni, és uccu' neki egy kis Ben Dover vs. Icarus meccset nézni. ;)


Egy HCW fan.

2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!