Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gumiszalag vs Súlyzó?

Gumiszalag vs Súlyzó?

Figyelt kérdés

Üdv.

Azt szeretném megkérdezni, hogy egy edzésre szánt gumiszalag, valóban helyettesítheti e a súlyzókat, illetve akár a konditermet is?

Ilyenre gondolok: [link]


Jelenleg a kék színűt használom egyébként, azt hiszem ez a legerősebb fajta.

Én úgy érzem, hogy nagyon sokoldalúan lehet használni...

Azt nem tudná valaki még megmondani esetleg, hogy megközelítőleg ez mekkora "súlyt" jelentene, ha rendes súlyzóval csinálnám?


Köszi előre is.


2011. jún. 22. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A két szélsőség között még van egy két hatásos módszer.

Pl edzés saját testsúllyal,trx,kettlebell,gyűrű.

Véleményem szerint a gumiszalag ezek közül az utolsó ha a hatékonyságát vesszük.

2011. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De mi vele konkrétan a probléma?

Izomnövelésre alkalmas?

2011. jún. 22. 18:03
 3/13 bix ***** válasza:

ha alkalmas lenne a terem kiváltására akkor járna valaki le 7-10k/ hó áron szenvedni a grammokért?


a kérdés jó, a válasz pedig nem.

2011. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért, mert lehet hogy egy kigyúrt állatnak kell 2000kiló súly, viszont aki csak szeretne egy elfogadható alakot, annak elég ennyi is.


Vagy nem? :)

2011. jún. 22. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Először is a gumiszalag a sérülések után a rehabilitációt segíti elő,nekem a váll ficamom volt 2x s ezzel kellet erősítsem hónapokig minden nap! Szóval ezzel nem fogsz szerezni hatalmas izmokat de ha lesérülsz ezzel hamar helyre tudod pofozni magadot , hogy tudjad folytatni a sulyal való edzést!
2011. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bix ***** válasza:
vagy nem:)fekvenyomásban akkor is kellett a 90 kiló amikor egy éve edzettem és nem voltam egy ogre... alap gyakorlatokra egy ideig elég lesz persze, de hosszútávon hamar kinövöd...
2011. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De miért jobb a súllyal való edzés? Miben több?
2011. jún. 22. 18:17
 8/13 A kérdező kommentje:
ÉS egyébként ha valakinek (pl. nekem) sajnos nincs lehetősége kondiba járni, milyen alternatívák vannak helyette?
2011. jún. 22. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen alternatíva?Te nem tudsz olvasni?Az első válaszban kapásból írtam 4et is.
2011. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mark86


két állítható kézisúlyzó és egy bármilyen,keskeny de masszív vaspad.

2011. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!