Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A felulesektol lemegy a hasam?

A felulesektol lemegy a hasam?

Figyelt kérdés

Vagy csak izmot kepez...de a feelsleg felette marad..?

Mi a jo modszer a has ellen??


2011. jún. 22. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

a felülések hasizmot képetnek. viszont ha kockás hasat akarsz, akkor felülés helyett csinálj inkább hasprést és lábemelést(a felülésről úgy hallottam káros a gerincre).

ha azt szeretnéd, hogy eltűnjön a felesleg akkor figyelj oda mit eszel és mozogj(pl.: futás legalább 30 percig folyamatosan)

2011. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bicikli nem jo? Elvileg nincs olyan hogy csak hasbol fogyas hanem mindenhonnan...tehat akkor elvileg vmilyen szinten az is jo lehet??
2011. jún. 23. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Kockás hasat diétával lehet elérni. Aki mást mond, az vagy hazudik, vagy hülye.
2011. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, diéta kell és kész.
2011. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felre ertettetek...nekem nem kell kockas has...csak van egy kis felesleg...azt akarom eltuntetni...178 cm vok...es 76kilo...71 szeretnek lenni...es ebbol a feelslegbol vmi a hasamon is van.
2011. jún. 23. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Félreérted, teljesen mindegy, hogy atomkockás vagy csak egy kicsit laposabb hasat akarsz akkor is diéta kell. Fogyni csak akkor lehet ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit felhasználsz.
2011. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem..de akkor a BICIKLI IS JÓ??? elvgére, ha többet vagy elég sokat elégetek...és nyilván nem zabálom magam halálra...akkor már van fogyás...kérdés onnan is??? Mivel, hogy hasból a legnehezebb!
2011. jún. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!