Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek melyik fitnesz guru...

Kinek melyik fitnesz guru szimpatikusabb, és miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Réka.

És a magánélete és egyéb tökre nem érdekel, más foglalkoztat benne.

Az edzéseit szinte szívvel csinálom végig, mert úgy mondja, és olyanokat mond, hogy nem tudom abbahagyni....ha pihenek is pár percet, folytatom, de végigcsinálom.

Lelkesít.

2009. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én mindegyiktől hányok, nagyon műemberek.
2009. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
régebben mentek a tv-ben, de nem magyar adón. Mindig tornáztam rájuk, aztán egyszer csak soha többé nem láttam őket. Sokkal jobb volt, mint itthon bárki. 4-en voltak: 1 fiú (Chris, kis vörös hajú, imádtam), és 3 lány (Tracy, Ana, és a fő guru, akinek most hirtelen nem ugrik be a neve) Ők nem azzal voltak elfoglalva, hogy hogyan néznek ki, mindig más és más mozgás formát választottak, hogy ne legyen uncsi sokadszorra sem (pl tánc, jóga, aerobik, súlyzós, katonai kiképzős, bokszos stb, és ilyenkor az adott sportág egy képviselője is jelen volt. Vidámak voltak, de ugyanakkor hajtottak, és viccelődtek is. Ha látnám őket, megint tuti őket választanám. Ha tudtok róluk valamit, írjatok! :)
2009. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!