Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a lábam?

Mitől fájhat a lábam?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy olyan két éve futok de mostanában

előfordul az futás közbe hogy fáj a bokám és a térdem.

Ha tartok egy-két hét szünetet, akkor a fájdalom elmúlik

de mihelyt elkezdek megint futni akkor megint megfájdul.

Ez vajon mitől lehet?


2011. jún. 29. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszabb bemelegítést igényel,vagy

[link]

Én közben is meg szoktam állni nyújtani mostanában.

Meg persze szerezz be glükozamint.Az arthroxon,vagy a proenzi 3 jó is lesz.

2011. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Sokat segítettél.

:)

2011. jún. 29. 12:51
 3/3 SKAnita84 válasza:

Szia!

Én is járok futni már egy ideje, volt hogy nekem is fájt a lábam. Szedj mellette valamilyen vitamint vagy porcerősítőt.Nagyon fontos, hogy jó legyen a cipőd illeszkedjen ahhoz a terephez amin futsz.Bár ha már két éve futsz, akkor azért gondolom már van tapasztalatod ebben, hogy melyik cipő melyik terepen jó.Egyébként milyen cipőben szoktál futni? Én legutóbb Merrell Barefoot cipőt vettem kifejezetten jó futáshoz én is csak véletlenül hallottam róla, de tényleg nagyon kényelmes. Renélem a tanácsok amiket kapsz segítenek a térdproblémádon és nem romlik a helyzet,mert nagyon fontos a sportolás.Hasznos és persze jó kikapcsolódás.Minden jót kívánok neked.

2011. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!