Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A PREGNYL 5000 NE (HCG)...

A PREGNYL 5000 NE (HCG) injekciót érdemes beadni enanthate-után akkor is ha csak 4hét volt és sz@rt se hozott? Több infó lent.

Figyelt kérdés

testosteron enantathe-ot toltam 4hétig heti 2-ampulla de semmi a kérdeésem az hogy Hcg-kell e utánna tolnom mivel a heréim csak fájtak picit úgy érzem kisebbek is lettek bár ez let csak "pszichésen" érzem de biztos ami biztos..

így lehet elég lenne a Hcg-ből 1-ampulla..

mi a véleményetek??


2011. jún. 29. 13:36
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:

az h az enantát 4 hét alatt biztos nem hoz eredményt.hcg akkor kell ha nagyon alacsony a teszto termelés 8-10-12 hetes kúrák után,ha nem vigyáztál közben magadra ATD tartalmú szerekkel.az enantát 2-3 hét alatt fog kiürülni belőled szóval 15-17. napon told ha kell az első hcg-t.utána meg clomid ha kell.

szerintem mondjuk az Advanced PCT vel,T-bomb2,plasmajet cuccok együttes használatával jobban jársz mit a hcg vel,mivel az nem javítja,sőt rontja a hipotalamusz-agyalapi mirigy- herék tengely összhangját(tehát az LH termelésedet elnyomja a picsbe,szóval a hcg csak a herékre pozitív hatású).

2011. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 °:Amigo:° ***** válasza:

TOM!


Azért kell HCG mellé aromatázgátló.


A probléma ott van, hogy hamis Enantát volt, de nem tudjuk mi volt benne és mennyi. Így kár is találgatni, hogy mi kéne....(ahhoz tudni kellene mit szedtél)

A helyedben vennék máshonnan Omnadrent vagy megbízható Sustanont és azzal folytatnám + valami anabolika mellé (nandrolon, stanozol).

Persze ne attól vedd, akitől a hamis enantátot :-)))

Utána mehet a PCT terv szerint.

Ja:

Semmilyen legális, boltban kapható kiegészítőt nem érdemes használni, annyi pénzért kapsz egy jó Aromasint vagy Letrozolt ami a leghatásosabb gyógyszer, amit valaha használtam és tökéletesen helyre rakja a tökeidet, akár mennyire is összemennek a kúra alatt.

A többi humbug...

2011. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem csak mind kettő amit írtál 30000-felet van az azért nam olcsóóó...:S van itthol Zita és Clomid csak az lehet kevés lenne azért gondoltam Hcg-re am minden cucc patikai azek legalább jók...ezek után nem szivesen vennék Omnát és Sustanont se mert ki tudja abba mi van...
2011. jún. 29. 15:54
 4/11 °:Amigo:° ***** válasza:

A HCG természetesen kell mindenképpen, de nem mindegy mikor kezded.

Az Omna biztonságosabb, nézd meg hogy originál csomagolású legyen. Megbízható forrás kell és nem a legolcsóbb sz@rt megvenni mindíg.

Én kiröhögtem az embert, amikor 300 Forintért kínált Enantátot, mondtam ezt add a kutyádnak :-)))

1000 körül reális az Omna...esetleg lehet több is vidéken, de mindenképp megéri.

2011. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn ment az enantát és ezzel véga tovább nem nyomom mivel nincs értelme..a Hcg-t jövőhét szerda fele tervezem az elsőt...am nyomjam el mind a 3-om ampullát szerinted?? mellé persze Zita-az menne meg nagy dózisu E-vitamin...
2011. jún. 29. 16:31
 6/11 °:Amigo:° ***** válasza:

Látom nem érted.

Nem "hétfőn ment az enantát", hanem hétfőn ment az a valami, amiről nem tudni, hogy micsoda.

Ha valóban enantát lenne, akkor 3 hét múlva kellene csak a HCG.

Egyéb esetben a HCG többet árt mint használ. Érzéketlenné teheti a receptorokat a LH -ra.

Így egy tartósan alacsony tesztoszteronszinttel kell majd éldegélned :-(

Ki van ez találva és az aromatázgátlók sem dísznek vannak, mivel a HCG erősen aromatizálódik.

(nem, a Tamoxifen nem aromatázgátló !)

2011. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TOMAtm ***** válasza:

sajnos ez igy van ahogy Amigo irta.Aromatázgátlók-ra szükség van(bár én azt hittem ez evidens).vannak legális anti-aromatázok is csak k*rva drágák idehaza.a gyógyszereket meg simán hamisítják már :S ha az enantátod sem volt normális cucc nem biztos h vényköteles gyógyszereket tudsz szerezni 'valódit'.

[link] itt olvashatsz pár okosságot utókúrával kapcsolatban,80%ban baromságokat írnak,de Efitmaster -írásait nyugodtan betanulhatod,ez úgy van ahogy leírta(a többi akár ki is hagyható).


Amigo : legális cuccok sem rosszak,nem véletlenül irtam ATD-t(sajnos már csak kallódó Gaspari Novedex XT vel lehet találkozni,horror áron)Ez az ATD két dolgot csinál:

1. Blokkolja az aromatizálódást, és ezáltal a túlzott ösztrogén mennyiséget megakadályozza, ami a megnövekedett tesztoszteron mennyiség következtében jönne létre aromatizálódáson keresztül.

2. A Hipotalamusznál leköti az androgén receptorokat(az izmoknál nem!), úgy hogy inaktívvá teszi azt a receptor oldalt és ezáltal a Hipotalamusz elkezdi/folytatja a GnRH kiválasztást, mivel nem érzékeli a túlzott tesztoszteront.


A laboratóriumi tesztek alapján az ATD elég egyszerűen a legfelsőrendűbb HPTA stimuláló összetevő, ami ma ismert.


használtam-használom-működik-drága!sajna :S és be is tiltották már.van helyette viridex,ami kb egy vicc a gasparitól.Serious Nutrition Solutions cuccokat(reduce XT,inhibit e)meg nem láttam európában,shopbuilderesek azt irták nincs márkaképviselet itt.

[link] ilyen kéne,és ha lehet ennyiért !! xD

2011. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor mivel az amit toltam nem enantát volt hanem valami sz@r...mindenképp kell a HCG??? am elírtam mert nem zitát akkartam írna hanem Proviront..a Novedex XT már nem könnyű beszerezni ahogy írtad is..am a HCG-Zita és Proviron mind gyógyszertárból van mivel bátyám ott dolgozik:) így az biztosan jó...mit tanácsoltok HCG -ből toljak el 1-ampullát mellé Proviron és Zita vagy az összes HCg-menjen be??
2011. jún. 30. 14:14
 9/11 A kérdező kommentje:
vagy toljak valami erős legális tesztó növelőt???
2011. jún. 30. 14:18
 10/11 °:Amigo:° ***** válasza:
Feladom! Azt csinálsz amit akarsz....
2011. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!