Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S Hogyan kezdjem el...

S. O. S Hogyan kezdjem el megtanulni megcsinalni a spargat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, es en nem tudom megcsinalni, sot meg azt se nagyon tudom, h h kezdjem el. :S Segitsetek legyszi! :)
2011. júl. 4. 11:09
 1/3 Teszto ***** válasza:

igy vakon a korod és az előéleted nélkül csak pár általános dolgot tudok irni

mindig melegitsd be az izmaidat futassal vagy amivel akarod hideg izmot nem lehet nyujtani. amikor nyujtod ne rángasd! szépen hagyd h maga feszüljön. és ne légy türelmetlen. alkat és előélet függö. ne várj csodát nem két napos művelet lesz!

minek kell amugy ?

2011. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ahh fogadtam a baratnommel h ki tudja kevesebb ido alatt ugymondd megtanulni es meg is csinalni. amugy 15/L

es eleg sportos alkat vagyok, sokat szoktam futni es egyeb testedzest is vegezni.

2011. júl. 4. 11:21
 3/3 Teszto ***** válasza:

hat akkor hajra.

nyujts napi 3-4 x. az elején napi max egyszer bekaphatsz egy fel algopirint. (izomlazito hatása van) de max anyit mert több már káros. max 2 het alatt meglesz tartosan ha rendesen csinalod. de ha jo a genetikad 1 het es kesz.

2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!