Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Szoktatok ismerkedni...

Fiúk! Szoktatok ismerkedni edzőteremben?

Figyelt kérdés
Megnézitek a lányokat?
2011. júl. 10. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Egy normális férfi/nő edzeni megy nem b@szni a rezet. Ha látok egy szép lányt megnézem,de igazából rohadtul nem érdekel mert csak hátráltat...
2011. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb énis így. A saját dolgommal foglalkozom, ha bejön egy nagyon jó csak akkor amíg pihenek csorgatom a nyálam aztán megyek vissza.
2011. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*nagyon jó csaj
2011. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

persze-persze már mindegy.... :DDD

;)

2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
... :D:D
2011. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért néha kacsintgatok rájuk bicpszedzés közben ;)
2011. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg guggolás közben előveszem a faszomat.
2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én már olyan állapotban megyek a terembe hogy nem semmi nem érdekel,csak azon jár az eszem hogy mit kell ma csinálnom.

Sokan szóltak is akikkel szoktam beszélni edzés után hogy nem köszöntem nekik,de már tudják hogy nem bunkóságból,csak egyszerűen évek alatt kialakult ez és természetes nálam. Fülemben ordít a rock,szakadt cuccban ballagok a súlyok felé...edzés után persze újra ember leszek. Tehát nem érdekel,meg amúgy se vagyok az a stírölős szemezős füttyögős,sztem szánalmas,de legalábbis gyerekes. :)

2011. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!