Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pankrációban a győzelmet is...

A pankrációban a győzelmet is megjátsszák?

Figyelt kérdés

az ütésekben lehet látni, hogy megjátsszák, mert nem ütik meg, ezt látom, de a meccseket az nyeri aki bírja ? szóval aki elfárad az veszít ? vagy a győzelmek is meg vannak játszva ??


Gondolok a bajnoki övekre! A bajnoki övért ha küzdenek akkor is megjátssza h veszít v az veszít aki már nem bírja ?


2011. júl. 10. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az veszít akinek azt a szerepet írták.
2011. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Neutronlovag válasza:


Az veszít akinek azt a szerepet írták.

2011. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen meg van játszva ez tény, de azért ha egy asztalra és nem a ringen belül rádobnak az fáj valamenyire. Pldául amikor cm punk vs ryback harcolta a tlc-n és ryback rádobta a ringröl az asztalra és a padlora na az fályhat de hangsulyozom hogy MEGVAN JÁTSZVA DE NÉHA FÁLY remélem segitetem én szerintem az gyöz a bajnoki mecseken aki továb birja de ezt a wwe nem fogja elárulni soha
2013. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, 47 %-os, a saját érdekedben remélem, hogy a válasz írásánál még nem múltál el 10 éves :DDDDD
2015. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!