Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan javítsam a helyből...

Hogyan javítsam a helyből távolugrásomat? NEM A RENDŐRSÉGHEZ KELL!

Figyelt kérdés
azért írtam csak ki ,hogy nem oda mert láttam h volt már iylen kérdés ugyan ezekkel a távokkal:) tehát msot ugrok kb 170cmert. hogyan tudnám minél hamarabb felhúzni 250re? kb félévem van rá.ha valaki segítene azt megköszönném.
2011. júl. 12. 13:40
 1/9 anonim válasza:
Ne csinálj semmit,de azt állandoan (de amugy talán a futás,de csak talán)
2011. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
láberősítéssel (1-lábas guggolás) és gyakorlással.
2011. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem a legbölcsebb ötlet az lenne ha a helyből távolugrást gyakorolnád fél évig és tuti belejönnél hamar. érted ha gyorsan akarsz futni akkor eljársz futni ez a távolugrással is így van:D
2011. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Ha lány, akkor felejtsd el, fél év kevés lesz.

Guggolással túl sokra nem fogsz menni, az max kiegészítése lehet, hogy láberőd nőljön, de ne mfogsz tőle ennyit fejlődni közel sem. Lépcsőn ugrálás, egylábas 5ös 10es ugrások, váltott lábbal, párossal is, helyből távolok heti 3szor 15-20 darab. pl ha megy 170cm, akkor behúzod a vonalat 150hez és pihenő nélkül 15t ugrani, az számít csak ami fölötte van. Guggolásból felugrás is mehet. Illetve technikán javítani, térd felhúz előre kinyújt a láb érkezés előtt, karral rendesen lendíteni.

2011. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó! Fiú vagyok... Egylábasnál a "5ös 10es"eket gondolom a ismétlésszámra érted.nem?
2011. júl. 12. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Láttál már 3as ugrást? Na úgy 5ös meg 10es csak ugyan avval a lábbal, a váltottnál meg levegőben cseréled, remélem így érted.
2011. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát, ez a gyakorlás, csak nem írtam így le :D
2011. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Minek kell ekkorát ugranod helyből, mit csinálsz?
2011. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Air Alert 3
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!