Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinál a sportorvos?

Mit csinál a sportorvos?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mint bármelyik másik orvos, csak ő az adott sportág jellemző sérülései, a sportág "megfelelő műveléséhez" szükséges fizikai erőnlét vizsgálatára szakosodott.
2008. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem vért vesz, vérnyomást mér stb.
2008. febr. 29. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
te most arra vagy kiváncsi, hogy ha rendszeres vagy versenyszerü sprotot csinálsz és elküldenek rutin sportorvoshoz akkor mit csinál veled?
2008. febr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2008. febr. 29. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Én már voltam ilyen orvosnál. Hát nem valolyában nem is volt ott csak egy nővér. Előszőr bemész szobába kérdez pár adatott milyen magas vagy hány kg meg stb,stb,stb. és utána megméri a vérnyomást és ekg-ét csinál. (em tom hogy irják) aztán kimehetsz és bemész egy másik szobába ahol vizelet mintát vesznek. Ne félj nem nézik mint az olimpiákon. és aztán mehetsz.(gondolom papirt kaptál azt vidd magaddal)
2008. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!